15,000-30,000-45,000-60,000 bakımlar hakkında genel ücret ve bilgi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
15,000-30,000-45,000-60,000 bakımlar hakkında genel ücret ve bilgi. Belki işinize yarar. Sizin için hazırladım.

Uploaded with ImageShack.us

Devirdaim biraz fazla kaçtı ama ne yapalım. Sağlık olsun :) Bu ara bu neden bozulur bilen var mı arkadaşlar?

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su pompası ne devirdaim pompası ne? Benim bildiğim devirdaim pompası 200 tl civarı? 2 sene önce bendede bozulmuştu ama corsa c bizim araç

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç :)
su pompası artı devirdaim pompası ne oluyor?

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
pompa deil yanlış yazmışım biri su pombası biri devirdaim :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
su pompasıda devirdaim de soğutma sıvısının pompası değil mi yoksa su pompası dediğiniz cam suyunun pompası mı

karatekamil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bakımların hepsi yetkili serviste mi yapıldı mı?
yakıt filtresi 30-40bin km de bir değişiyor diye biliyordum ama her 15binde değiştirmişler. motor temizleme spreyi bence gereksiz. carbon clean içinde yüksek fiyat almışlar. piyasada würth marka dizek enjektör temizleyici katkı satılıyor 30 tl civarı fiyatı var. alıp kendiniz uygulayabilirsiniz. işçilik gayet yüksek. atıklar yönetim bedeli nedir onuda anlamadım.
güzel paylaşım olmuş teşekkürler.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
bu bakımların hepsi yetkili serviste mi yapıldı mı?
yakıt filtresi 30-40bin km de bir değişiyor diye biliyordum ama her 15binde değiştirmişler. motor temizleme spreyi bence gereksiz. carbon clean içinde yüksek fiyat almışlar. piyasada würth marka dizek enjektör temizleyici katkı satılıyor 30 tl civarı fiyatı var. alıp kendiniz uygulayabilirsiniz. işçilik gayet yüksek. atıklar yönetim bedeli nedir onuda anlamadım.
güzel paylaşım olmuş teşekkürler.

Biri su pompası diğeri de işçiliği arkadaşlar. OPEL ASTRA H DEVİRDAİM (SU POMPASI) (GRAF MARKA) ASTRA H 04-10 - Motor Aksamı opelburada.com-

Yakıt filtresi standart 15.000'de değişiyor. Tüm servislerde yazıyor. Eski bakımdaydı o temizleme spreyi. İsteğe bağlı. Carbon cleanda arada yaptırmak gerek. Katkılarla aram olmadığı için serviste yaptırmıştım o zamanlar. İşçilik yüksek evet. Yetkili servis sonuçta. Ama kafamda rahat. Çoluk çocuk biniyoruz. Opel amblemi olan heryerde parça garantili değiştirebilirsin. Birde ciddi muatap var karşında. Atık yönetimi de devletin aldıgı ücret. Filtreler için alıyor. Yararlı olması için yazdım. Saygılar.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Biri su pompası diğeri de işçiliği arkadaşlar. OPEL ASTRA H DEVİRDAİM (SU POMPASI) (GRAF MARKA) ASTRA H 04-10 - Motor Aksamı opelburada.com-

Yakıt filtresi standart 15.000'de değişiyor. Tüm servislerde yazıyor. Eski bakımdaydı o temizleme spreyi. İsteğe bağlı. Carbon cleanda arada yaptırmak gerek. Katkılarla aram olmadığı için serviste yaptırmıştım o zamanlar. İşçilik yüksek evet. Yetkili servis sonuçta. Ama kafamda rahat. Çoluk çocuk biniyoruz. Opel amblemi olan heryerde parça garantili değiştirebilirsin. Birde ciddi muatap var karşında. Atık yönetimi de devletin aldıgı ücret. Filtreler için alıyor. Yararlı olması için yazdım. Saygılar.

abi bu pompanın 60 inde değişmesi şart mı yoksa sizin ki bozuldu mu da değişti

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
araştırdım 60.000 de değişmesi uygun diyorlar. hafif su sızması vardı. alttan ilk kontrolede gördük. ustada v kayışı değiştiriken bakmış değişssin demiş.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
araştırdım 60.000 de değişmesi uygun diyorlar. hafif su sızması vardı. alttan ilk kontrolede gördük. ustada v kayışı değiştiriken bakmış değişssin demiş.

bu öğrendiğim iyi oldu bende sadece bozulunca değişiyor diye biliyordum:)