121 km hız ile radara girdim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben polis olsam bi aracı durdurmak isticem durmucak
plakasından 1 dk adresi cıkar basar evine giderim
sonra gözaltı
gözaltı süresi 3 gün?
3 gün boyunca düşünebiliyormusun biraz sinirli polisin neler yapabilecegini:D

neyse sustum:D:D
Neden olmasın ki? Bir yerden sonra insana mantıklı geliyor. Ortalığa baksana her yer toz duman. Kaçanın ne amaçla kaçtığı belli değil ki.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iyiki polis değilim, o zaman kaçanlar yanardı heralde.
Arkadaşlar hem içiyorsunuz hem kaçmalı diyorsunuz bu nedir ya.! Bugun iki bira içip kaçarsın, yarın bir büyük devirirsin kaçarsın. 2 bira içince bu zihniyet varsa, yarın öbürgün zil zurna sarhoş olunca heralde şow yaparsınız. Ateş düştüğü yeri yakar arkadaşlar, sarhoşun biri yada polisten kaçan biri gelip sizin canınızı yaktığı zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. (Allah bu tür olayları kimseye yaşatmasın inşallah)
Bu arada gecmiş olsun Berfe :)

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine kendi adıma konuşiyim, alkollü araç kullanıorum ewt, ama kör kütük alkollüyken arabamı almıorum..

yanii her insan kendini bilir, eğer kullanamıcaksam, direksiyon başına da geçmem...

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efecim her insan kendini bilse, hergün alkollü arac kullanan ve bu kadar kaza yapan arac olmazdı diye düşünüyorum. Kim isterki alkollü öteki tarafa gitmeyi, sakat kalmayı ve kim ister malına zarar vermeyi yada karşı tarafıda mağdur etmeyi. Bence sen tekrar düşün alkollü arac kullanmayı.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cezadan kaçmak yerine kurallara uymayı öğrensek daha doğru olur diye düşünüyorum....
ayrıca kaçmanın risklerini de tekrar düşünmeni öneriyorum...arkandan gelecek olan bir kurşunun bedeli sanırım ödenemez..
en doğrusu kurallara uyalım...

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tamamiyle bilinc ve sagduyu ile alakali bir durum. Ne desek bos...

Lutfen alinmayin, ortaya konusuyorum, hitap etmiyorum.. Ya da alinirsaniz gocunuyorsunuzdur..

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efecim her insan kendini bilse, hergün alkollü arac kullanan ve bu kadar kaza yapan arac olmazdı diye düşünüyorum. Kim isterki alkollü öteki tarafa gitmeyi, sakat kalmayı ve kim ister malına zarar vermeyi yada karşı tarafıda mağdur etmeyi. Bence sen tekrar düşün alkollü arac kullanmayı.

kesinlikle katılıyorum:good:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fatih abi, inşallah benim dediğim, seninde onay verdiğin gibi herkes kendini bilse.......

bilenlerin de hakkı yenmese...

bu arada, anlamadığım olay şu, başka bi arkadaşımızın olayı üzerine ben yorumlarımı belirttim, sizler büyüklerim olarak bna doğru yolu göstermeye çalıştınız..

tmm buraya kdr herşey güzel, ama şöle de bişi var.. ewt dediğim gibi, kendimi kör kütük alkollü hissetmiosam yada nası denir bilmem ama kafam okdrda güzel diilse, ben arabamı kullanırım, emniyet kemerimi hiçbi zmn takmadığım halde, bu vaziyette araba kullanıosam takarım, sağ şeritten orta ve sabit hızla evime giderim... ama yolda alkol çevirmesi varsa da, ehliyetimi kaptırmamak için kaçarım...

konunun bnmle ilgili kısmı budur..

lütfen bundan sonra yorum yapıcak arkadaşlar, ilk mesajı okuyup, konu sahibi olan arkadaş için yorum yazsınlar..

çnk bnm 'alkollü araç kullanma' durumum, konunun dağılmasına neden oldu...