111. yıl kapı gıcırtısı

altanozmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yolların suçu var diyelim hep opellermi çekiyor bunun çilesini? ben çok tanıyorum adam arabanın canını çıkarıyor arabada 1 parmak çamur leş gibi banamısın demiyor

opeli olan yağmurlu havada binmesin BENDE DAHİL

yok dostum . benim bundan önceki aracım avensis ti. d segmenti araç. ilk aldığımda tık ses yoktu. istanbulda 6 sene tıkı çıkmadı. ankara getirdim 2 ay sonra sağdan soldan ses gelmeye başladı. genelde diğer markaların forumlarına bakarım aynı problemler onlarda da var.
mesela benim şu andaki araç 2009 model 15.000km de hiç kullanılmamış nerdeyse . ama ses geliyor yollarda...
inan geçen X5 ile seyahat ettim içinden bi sesler geliyor. anlatsam inanmazsınız..

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta bu forumlar sayesinde herkes kendi aracının ustası oluyor..bunu bilirim..bende de şöför kapısındaki cam tam yukarı kalkıkken çıtırtı yapıyor..genellikle bozuk yollarda...onun için yukarıdayken camı milim aşağı indiriyorum..servise götürmedim daha..şimdi dağıtacaklar canımı sıkacaklar..

Abi onu dağıtmadan yapıyorlar, bende de vardı sıkıntı, çok can sıkıyordu çıt çıt çıt, bakım zamanı dedim "böyle böyle bir sıkıntı var" diye, halletmiş adamlar.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıdan gıcırtı geliyosa kesinlikle camdır bende ayar yaptırıyorum ama kış gelince plastikler setleşince ayardan düşüyor yine ayar vidasını kaynaklasanız bile:) bu defa da motora zarar verebilir şuan için tek alternatif ayda bir fitilleri ince bir fırça ile temizleyin

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi onu dağıtmadan yapıyorlar, bende de vardı sıkıntı, çok can sıkıyordu çıt çıt çıt, bakım zamanı dedim "böyle böyle bir sıkıntı var" diye, halletmiş adamlar.

servise götüreceğim bu aralar..söylerim o zaman..ön kapılardan yağmurda su alıyor...olacak iş mi? 2009 model araç..hem daha 1 aylıkken su almaya başladı..şimdiye kadar götürmemiştim...bu aralar yağmurlar şiddetli yağınca iyice sıktı..eski aracımın gözünü seveyim..10 yaşındaydı ama hiç böyle bir sıkıntı yaşatmadı..şimdi araca biri binecek de suyu görecek diye sıkılıyorum..ne biçim iş anlamadım...