111. Yıl Kampanyası Hakkında

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel'in 111. Yıl Kampanyası hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız var mı acaba?

Opel Web sitesinden de fiyat listesi kaldırılmış?

Geçtiğimiz ay Opel Astra Classic III 1.3 CDTI Easytronic Konfor Paketli aldım. Liste fiyatı 40.600 TL iken aracı 38.500 TL'ye verdiler. Aracın tüm ücretini ödedim ve bayram sonrası teslim alacağım.

Olası bir indirimde benim de yararlanma imkanım var mıdır? Yoksa bizim para gitti mi???

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sence??? Arabayı bedava dağtsalar bile senin paranı almışlar bi kere.

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet olası kampanyalardan yararlanma şansınız yok malesef..ancak arabayı iade edebilme yollarını araştırmanızı tavsiye ederim​

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
111.yıl astra 2010 model akraba bayramdan öncee aldı 41 tl ye nahatar teslim oldu :) ama hangi pake vardı bilemiyorum sedan kasaydı

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesai de olmadığından dolayı öğrenemiyorum. Verdiğiniz linkteki fiyat listesi eski...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tıpkı 100.yıla özel vectrab ler gibi 111. yıla özel insignia lar falan getirtseler donanımı yüksek yada farklı şeyler olan donanımda araçlar getirtseler 111.yıla özel ilerki senelerde ikinci elde kupon araçlar olur güzel olur..

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tıpkı 100.yıla özel vectrab ler gibi 111. yıla özel insignia lar falan getirtseler donanımı yüksek yada farklı şeyler olan donanımda araçlar getirtseler 111.yıla özel ilerki senelerde ikinci elde kupon araçlar olur güzel olur..

Arkadaşlar soruya uygun cevaplar olursa mutlu olurum...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aracı almışsınız.ödemesini de yapmışsınız.artık fiyat değişimleri sizi etkilemez.olumlu yada olumsuz değişimlerden etkilenmesiniz.