11 Temmuz Ankara Şehitlik ziyareti ve konvoyu

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbuldaki arkadaşların organizasyonu bizleri gururlandırdı,geçen sene istediğimiz bütünlüğü sağlayamadık ama bu sene gereken katılımı sağlarız diye düşünüyorum.
Biz honda-team olarak 15-20 araba kesin olarak gitmeyi düşünüyoruz bunu techturkey ankara olarak bütünleştirip çok daha geniş katılımlı,gerçekten ses getirecek haber olacak nitelikte bir buluşma yapalım derim..

Bu konvoy ve şehitlik ziyaretinde geçen seneki organizasyonu yöneten,destek veren emek veren Kürşat,Ahmet,Çağlar,Tünay ve adını unuttuğum kardeşlerimizinde yine destek olacaklarını umuyorum..

Haydi Ankara...
wol_error.gif
Bu resim forum düzeni için küçültürmüştür. Orjinal boyut için buraya tıklayın.
3174.jpg

Buluşma Yeri: İstanbul Yolu A City AVM Otopark'ı ve yan taraftaki geniş otopark alanı..

Buluşma Günü: 11 Temmuz 2010

Buluşma Saati: 10:30

Gidilecek Yer: Cebeci Şehitliği

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=57811

kardeş sitemiz techturkey forumundaki arkadaşlar böyle bir organizasyon düzenlemekte,siteden bir cogumuzun illaki haberi olacaktır fakat sadece opelim.net e giren üyelerimiz için bilgi amaçlı acıyorum bu konuyu
gelin bizde opelim.net olarak arkadaşlarımızı yalnız bırakmayalım!
belki bu pazar günü televizyonlardan internet sitelerinden istanbulda yapılan konvoyu gördünüz ve keşke ben orada olsaydım dediniz
gelin bizde haklarını hiçbir şekilde ödenmeyecek şehitlerimizin yanına gidip dua edelim
hemde bu ülkenin sahipsiz olmadığını gösterelim
emniyetten destek gelecektir yol konusunda büyük ihtimalle

gelmek isteyen buraya adını yazsın ben genel listeye eklerim.

araba markası modeli motoruydu o şu bu yok herkes gelsin lütfen bu buluşmaya.
hadi bakalım opelciler;)
hadi bakalım ankara
15-20 arabayı yüzlerle ifade edelim

Son düzenleme:

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Haydi Ankara. :) TechTurkey Bursa'da yapmıyor organizasyon. Ama İstanbulda yaptıkları gerçekten dillere destan bir konvoydu. ;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polatlıdaki yevrum

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konudan irtibat telefonu filan yazıcam bir kaç gün sonra
evet opelim.net
bu mudur yanii şehitlik ziyaretine gelen????

son günlere doğru opelim.net olarak şu kadar araba katılıyoruz diye belirticem total sayı için;)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbuldaki konvoyda ben de vardım.. inanın mükemmel bir duygu idi..

ankaradaki konvoya opelim.net dışında bayagı fazla forumdan katılım olacak.. o yüzden opelim.net olarak orada olmalıyız.

dün serdar , alper, hakan abi ve mahoni ile görüştüm. onlar da geliyor.. gani de gelir kesin. okan abi ve hüseyin abi de gelecektir.

mümkün olduğunca fazla araba ile gideceğiz yani transporter a doluşup biz geldik yok:)

şehit haberlerinden birazcık bile rahatsız olan herkes hiç düşünmeden bu konvoya katılmalı ve tepkisini bir şekilde dile getirmelidir..

çünkü şehitlerimiz bizler için/vatan için şehit düşerken "bir an" bile düşünmediler !

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman opelim.net olarak

1)westi
2)mavigsi
3)kadett
4)serdar
5)gani
6)hk72
7)chatin
8)cmb
9)keskinli_ali
10)kusto

diyelim;)
hadi bakalım coğaltalım şu listeyi

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"O tarihlerde burda olmayacağım için çok üzüldüm cidden, yoksa kesinlikle yer alacağım bir organizasyon..:( Yerime bu anlamlı konvoyda bulunun arkadaşlar"