11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lazkoqat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egemen ben yazın Opelim.Net'in Abant'taki 4.yıl kutlaması etkinliğine katılmıştım. Sabah 08.00'de Otopark açıktı. Ama o saatte açık olur mu bilemem...

abicim sabah 8 de acık olması normal o saatte ise gelen olabiliyor.. die acmıs olurlar lakin bu sefer bahsedilen saat pazar ve 6.30 ins acık olur da baskanın servisini de isgal etmis olmayız..

arkadaşlar kendi araçlarıyla gelecek olanlar için otoparkın kapalı olması ya da gece geldiğimizde kapalı olması durumuna karşı araçların bizim servise sığdığı ve yer olduğu kadarıyla sığmayan araçlarıda servisimizin önüne park etmeyi planlıyoruz.

baskanım cozumlerınız icin tsk ediyorum.. + hem yenı olmamdan hemde anadolu yakasını pek bilmememden kaynaklanan . bir olaydır ki sizzin servisin yerini nasil bulabilirm. pazar sabahında.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskanım cozumlerınız icin tsk ediyorum.. + hem yenı olmamdan hemde anadolu yakasını pek bilmememden kaynaklanan . bir olaydır ki sizzin servisin yerini nasil bulabilirm. pazar sabahında.[/quote]

Evet nasıl bulucaz servisin yerini:eek::eek:

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz dun aksam toplanıp kesınlestırdık..keyfımıze gore ya c.tsi yada pazar 12e kadar bursada olucaz..2 araba gelıyoruz..7kişiyiz suan son dakka ekleme olabılır..artık orda bulusmak üzere ;)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet uurunda dediği gibi kesinleştirdik...
işte son dakka golü çağrının kız ark.dan gelirse gelir

ama yine de 2 araba garanti.. bilemedin 3.. en kötü ihtimalle 5.. :D
yok abi keşke oole olsa da kalabalık gelebilsek ama 2 araba ile 7 yada 8 kişi geliyoruz..

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı Olsun Kazasız belasız gelirsiniz umarım allahtan tek dileğim bu

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar kendi araçlarıyla gelecek olanlar için otoparkın kapalı olması ya da gece geldiğimizde kapalı olması durumuna karşı araçların bizim servise sığdığı ve yer olduğu kadarıyla sığmayan araçlarıda servisimizin önüne park etmeyi planlıyoruz.
işte liderlik böle bişi olsa gerek koruma ve gözetme içgüdüsü :cool:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskanım cozumlerınız icin tsk ediyorum.. + hem yenı olmamdan hemde anadolu yakasını pek bilmememden kaynaklanan . bir olaydır ki sizzin servisin yerini nasil bulabilirm. pazar sabahında.

Evet nasıl bulucaz servisin yerini:eek::eek:[/QUOTE]

bizim servis kozyatağı carrefoura yakın. orda buluşuruz. ordan çıkar servise arabaları bırakır yola çıkarız

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkan her türlü problemleri anında çözer
Olay budur
Bir tek benim Pizza problemini çözmedi
heheheh

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz dun aksam toplanıp kesınlestırdık..keyfımıze gore ya c.tsi yada pazar 12e kadar bursada olucaz..2 araba gelıyoruz..7kişiyiz suan son dakka ekleme olabılır..artık orda bulusmak üzere ;)

Cumartesi mi Pazar mı?Eğer Cumartesi çıkacaksak 6 civarı Manisa'da buluşalım.Susurlukta kahvaltı eder yola devam ederiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...