100 km üzerinde çekişten düşme ve tekleyerek çalışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ccnuray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.
2001 corsa elegans sahibiyim.

aracım ortalam 100 km nin üzerine çıktığında motor elektronik arıza ışığı yanıp sönemeye başlıyor ve araba çekişten düşüyor. Arabayı kenara çektiğimde rolantide hafif titreyerek çalışıyor. kontağı kapatıp 1-2 dk. bekledikten sonra tekrar açıyorum araba normal gibi çalışmaya başlıyor. sonra yine 100 km sorunu tekrarlanıyor. 2007 yılında karbon klin yaptırdım yine aynı. yardımcı olursanız sevinirim.

ccnuray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldığımdan beri aynı problemi yaşıyorum.
birde çözüm olur diye 2-3 gündür benzinde katkı maddesi kullanıyorum. yurt dışından getirtiyorum. yanma odasındaki yanmanın daha iyi olmasını sağlıyormuş. bu katkı maddesini kullanmaya başladığımdan beri bu arıza daha da sıklaştı. bir usta ile görüştüm ısı sensöründen kaynaklanıyor olabilir dedi.arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. yoksa iyiden iyiye arabadan nefret etmeye başladım.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ateşleme bobininden, şarj dinamosundan, bujilerden, buji kablolarından, egr'den, gaz kelebeğinden ve sayamadığımız birçok nedenden kaynaklanıyor olabilir.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
• İMZA ALANINIZI Lütfen Kurallara Uygun Düzenleyiniz.

Aksi Takdirde Üyeliğinize Son Verileceğini Unutmayın... Detaylar için TIKLAYINIZ

Artı Olarak;
Üyeliğiniz başlangıcında tarafınıza gelen ÖZEL MESAJDAKİ yönergeleri izleyerek, kendinizi ÜYE ARŞİVİ başlığında tanıtınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...