1 Depo Ile 780km....

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectrayla be 640 km yaptım 45 lt benzinle %70 uzun yol % 30 şehir ici

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 38 ytl yakıyorum 100 km de

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim kuzenin 1.6 vectrasıyla c kasa yarım depoyla 500km yaptık şaşırtıcı değilmi

Akçaydan antalyaya giderken yol bilgisayarı fullediğimde 909 km yazdı.tabikide inanmadım ama 800 net yaptım az biraz da benzin vardı uzun yolda rakamlar çok değişiyor.yol durumu hızınız vs vs hepimiz biliyoruz.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
daha çok şehir içinde değişir o değerler.. uzun yolda sabit hızda giderseniz çoğunlukla yakıt sarfiyatı da o derece azalır. bkz test ve fabrika verilerine.. şehir içi / şehir dışı yakıt tüketim değerleri...

demek istediğin uzun yolda gaza gelip aşırı hız yapıyo insan sonra o ilk yazan değerlerden önce benzin bitiyor derseniz o bambaşka bişi tabi.. genelde çoğu arabada belli bi devirden sonra benzin kelebek kapak açısı yetersiz kalır o sebeple 2. bi boğazdan yanma odasına benzin takviyesi yapılır. bu sebeple de yakıt sarfiyatı oldukça artmış olur..

J38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende didim den fulledim kuşadası ankara 740 km + 200 km de ankara içi 1 6 astra 4 kişi bagaj ve arabanın içi yüklü şimdi diyeceksiniz sallıyor bu ama şahitlerim var yusuf koç

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende didim den fulledim kuşadası ankara 740 km + 200 km de ankara içi 1 6 astra 4 kişi bagaj ve arabanın içi yüklü şimdi diyeceksiniz sallıyor bu ama şahitlerim var yusuf koç

Yusuf abi sallıyomuşun gibi geldi şu şahitlerin telefonunu ver bakem:D
Şaka Şaka ben şahidim yapıyo o kadar yol.