1.7dti beyine mazot yurumesi.. nasil engellerim..

samtar55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar arabamda sabahlari sirkelenme vardi o tamirci bu tamirci sorunu bulamadik sonunda ariza lanmasinin yanmasiyla ust beyindeki slot piminin kirik olmasiyla isik yanmisti pimi tamir edecek beyinci beyni actiginda arap sabunu kivaminda mazot beyne dolmus devreleri kapatmisti bu neden olur araca yeni beyin taktiriyoruz yeni beyine mazot dolmasindan korkuyorum bunun tekrar olmamasi icin nelere dikkat etmem gerekli...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAzot beynini yukarıya taşıyorlar diye biliyorum. Bu zaten 1,7 lerde kronik problemmiş okuduğum kadarıyla

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu gruba katılıp bir yardım isteyin, adamların hiç birinin arabasında mazot yürüme problemi yok, o sorunu halleden birilerini tanıyorlar. Ben geçen söylemiştim böyle bir problem var diye, çocuk oyuncağı onlar, biz 2.5bar turbo basıncıyla biniyoruz yarış moduna geçtik gibisinden bişiler diyen oldu :D

https://www.facebook.com/groups/386577928087353/?fref=ts

dipnot: reklam içeriği değildir, sırf kullanıcıya faydası olsun diye veriyorum adresi.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende o gruptan biliyorum. KEsin çömzümü mazot pompa beynini yukarıya taşıtarak yapıyorlar. Çok maliyetli bir iş değil. takip edersen face sayfasını bulursun illaki birilerini

samtar55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu gruba katılıp bir yardım isteyin, adamların hiç birinin arabasında mazot yürüme problemi yok, o sorunu halleden birilerini tanıyorlar. Ben geçen söylemiştim böyle bir problem var diye, çocuk oyuncağı onlar, biz 2.5bar turbo basıncıyla biniyoruz yarış moduna geçtik gibisinden bişiler diyen oldu :D

https://www.facebook.com/groups/386577928087353/?fref=ts

dipnot: reklam içeriği değildir, sırf kullanıcıya faydası olsun diye veriyorum adresi.

valla bana acil istanbulda dti motordan anlayan heleki bu mazot yüremesi olaynı halledecek biri lazım nasıl oluyor aklım almıyor kablodan beyne mazot nasıl gider anlamakta zorlanıyorum...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:04 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:01 ----------

Aynen bende o gruptan biliyorum. KEsin çömzümü mazot pompa beynini yukarıya taşıtarak yapıyorlar. Çok maliyetli bir iş değil. takip edersen face sayfasını bulursun illaki birilerini
daha nasıl yukarıda olucakkki benim arabanın beyni zaten yukarıda en üste...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müneccim olmaya yer değiştirmeye yada 2.5 bar bastırmaya gerek yok...

sadece pompaya denso servisinden bir tane avans müşürü alınır ve takılır,problem çözülür...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müneccim olmaya yer değiştirmeye yada 2.5 bar bastırmaya gerek yok...

sadece pompaya denso servisinden bir tane avans müşürü alınır ve takılır,problem çözülür...

:D 2.5 bar basınca sorun çözülüyo demedim ki ben canercüğüm :D adamlar kronik sorunu var deyince baya billur geçtilerdi benle :D avans müşürüyle sorun ebedi olarak çözülüyosa ne mutlu valla. Bu arada elemanlar wastegate iptaline gidiyolarmış, türbin ne kadar basınç verirse o kadar giriyomuş motora, ne kadar kaldırır bu motor?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D 2.5 bar basınca sorun çözülüyo demedim ki ben canercüğüm :D adamlar kronik sorunu var deyince baya billur geçtilerdi benle :D avans müşürüyle sorun ebedi olarak çözülüyosa ne mutlu valla. Bu arada elemanlar wastegate iptaline gidiyolarmış, türbin ne kadar basınç verirse o kadar giriyomuş motora, ne kadar kaldırır bu motor?
yok be muhtar laf ittüklemeye demedim....
wg iptal etme işi bana fukara beygiri gelir,değmez iptal etmeye belki çok gider belki çat eder gider...gerenk meselesi...bana para verseler yapmam :)
bırakayım belli aralığında çalışsın :)