1.6 vectra c yi lpg bayarmı

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarıdaki rakamı ben eski aracımın ruhsatına göre yazdım.. '04 elegance ama daha ağır olması gerekir gibi hatırlıyorum.
Ruhsat bilgileri her zaman doğru olmayabiliyor.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende comfort var ruhasatta 1260kg yazıyor

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2006 makyajlı ve 2005 vectra c vardı ikisinede zavoli tüp takdım benzinden hiç farkı yok bence benzinden daha hızlı idi ve ekonomik yani kim ne der desin takılır iyi bi ustaya taktırdınmı kesinlikle sorun olmaz

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra sedan var hemde easytronik hıc sorun yok gayette memnunum vectrayla aynı agırlıkta nerdeyse motorda aynı sayılır bende hıc dusunmeden taktır ama brc dısında taktırma ve ıı bır ustaya taktır

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasimda var, 1,6, benzinde 450 krs yakiyor. mantikli dusunecek olursak, 1.6 motor bu kasayi kaldiramadigi icin bu kadar fazla yakiyor. onun icin gaz da hic randiman alinmaz diye dusunuyorum, ama bir de kullananlarin agzindan duymak gerekir tabi. ama ben olsam sizin gibi dusunmezdim, o kasanin 2.2 sini al ve gaz tak. tadindan yenmez valla.

bahsettiğiniz araç 1.6 Vectra c dimi??? kilometrede 450 krs yakıyor demişsinizde gözlerim açıldı:eek: ben full depo benzinle 550 - 600 km arası yol gidiyorum ş.içinde....en son hesapladığım da 265 krs olması lazım !!! sonuç olarak bende gaz takıcam aracıma ama şuan beklemedeyim malum bir aylık maaşı tüpe bağlarsak aç kalırız :rolleyes:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amcamda 2008 model vectra c 1,6 otomatik olanı var.bendede 1,6 astra F var lpg li.amcamın vectradan inip benimkini sürünce arkadan tutanlar bırakmış hissi uyandırıyor.vectra hakkaten ağır araba.bendeki astra performansında süreyim derseniz neredeyse 50 kuruş yakıyor.bence çok fazla.onada söylüyorum lpg tak diye inat ediyor.zaten çok atak bir araba değil klasik lpg kitleri taksanız bile %5 güç kaybı olur.çok önemli değil bence.ama ben olsam alacak olsam daha doğrusu ve lpg takacaksam 2000 cc alır dertsiz binerim.1,6 benzinli ile 2,0 benzinli arasında litre olarak tüketim çok farklı değil.ama verdi ve parça olarak amortisman giderleri farklıdır muhtemelen.bence bu şekilde değerlendirmelisiniz.

sondelta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c 1.6 ya kasa ağır geliyor denmesini anlamıyorum zaten 1000 kg altında araç yok gibi vectra da 1200 kg bu 200 kg bence ağırlıktan dolayı bir etki yapmaz çok yakmasının motorun yapısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum ben 1 hafta önce vectra c 1.6 elegance aldım yol bilgisayarını resetledim ve denizli ilinin içinde bir hafta da 13 l/100 km yakıyo tabii bu değer baya fazla tüp taktırmakta yarar var servise sordum hiç bir zararı olmadığı gibi performansının da değişmeyeceğini söylediler...