1.6 Turbo INSIGNIA geçtim :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:) biri ciddiye alıp kapışmaya kalkışırsa hemen "Le de cafe"mi ne ona gireriz :)
Sonrada arkasından kandırdım kandırdım diye bağırırız :)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hahahahaha bak bu iyi fikirdi kandırdıma gelipde kanmazsa artık çay falan söyler sohbetle yatıştırmaya çalışırız adamı :)

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyice sapıtmışsınız beyler.
Bende eskişehirdeki 222'nin yanında duran lamborghini gallardoyu yürüyerek geçtim buna ne demeli.(Durarak baksamda yinede geçtim yani aynı boyda gittik 6 sn falan sonra ben 1 boy atarak geçtim)
Tövbe TÖVBE :mad::mad:
:):)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İyice sapıtmışsınız beyler.
Bende eskişehirdeki 222'nin yanında duran lamborghini gallardoyu yürüyerek geçtim buna ne demeli.(Durarak baksamda yinede geçtim yani aynı boyda gittik 6 sn falan sonra ben 1 boy atarak geçtim)
Tövbe TÖVBE :mad::mad:
:):)

tabii lamborghini gallardoyu geçmek insignayı geçmek kadar kolay olmaz bir kaç defa durup içine felan bakmak lazım. Fakat bu cabandan dolayı seni tebrik ederim :D

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectra ile sahin 1.6 eski kasa ile basa bas gidiyoruz olacak gibi degildedim kenara cekildim adam korna cala cala oynaya oynaya gidiyordu ısılarda herkze vectrayı gectim diyordu :):) :) :)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop: gülmekten cevap yazamıyorum alıntı yapacam ama hangisini yaparsın karar veremedim hepsi birbirinden acayip ve daha ilginiçini ben yapacam benim bir meslektaşta var bende birazdan aşağı indiğimde etrafından dönerek tur bindirecem :kop::kop::kop:

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop: gülmekten cevap yazamıyorum alıntı yapacam ama hangisini yaparsın karar veremedim hepsi birbirinden acayip ve daha ilginiçini ben yapacam benim bir meslektaşta var bende birazdan aşağı indiğimde etrafından dönerek tur bindirecem :kop::kop::kop:

Son nokta :)