1.6 edition bluetooh radyo

vgulyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Cok araştırdım fakat net bir cevaba ulasamadigim icin yeni konu açıyorum, yardimlarinizi bekliyorum.

Aracim 1.6 edition CD300 radyo var üzerinde. Aracin bluetooth ozelliklerini kullanmak istiyorum (telefon kontrol direksiyondan vs) CD300de boyle bir ozellik yok sorum su.

Cikma bir CD400 taksam bu ozellik etkinlestirilebilir mi?

Olmadi Navimex gibi mulyimedyalar taktirsam etkinlestirilir mi?

Baska bir yolu var mi?
NOT:CAKMAKLIK KUMANDASI GIBI SEYLER ONERMEYIN LUTFEN

Simdiden tesekkur ederim herkese

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Volkan bey öncelikle ikinci el CD400 temin ederseniz şifre problemi olacaktır. Onun devre dışı bırakılması gerekecek yorucu bir süreç olabilir. Multimedya sistemlerinden satın almak daha mantıklı duruyor. En azından birçok özellik kazanmış olacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: vgulyuz

vgulyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan bey öncelikle ikinci el CD400 temin ederseniz şifre problemi olacaktır. Onun devre dışı bırakılması gerekecek yorucu bir süreç olabilir. Multimedya sistemlerinden satın almak daha mantıklı duruyor. En azından birçok özellik kazanmış olacaksınız.
Hasip bey oncelikle tesekkurler. Peki multimedya aldigim zaman ( misal navimex) bluetooth aktiflestirilebilir mi?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tabiki içersinde var zaten özellik. Ayrıca direksiyon üzerinde ki tuşlarda faal duruma gelecektir.

• Beğen
Tepkiler: vgulyuz

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim arabaya da serviste alırken necvox takılmış. Normalde Edition Plus olduğundan bluetooth vs yok ama direksiyonda hersey var. Sanırım insanlari multimedyaya yonlendirmek icin pazarlamam taktigi. Basarili da oluyor. Direksiyondaki her ozelligi kullanabiliyorum. Bluetooth ile telefonda konusuyorum geri görüs kamerası da var. Bütçeniz izin veriyorsa taktırın derim. Ama isi bilen ve buradan tavsiye edecekleri yere gidin. Servis de takar ama biraz daha pahali olacaktir.

vgulyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabaya da serviste alırken necvox takılmış. Normalde Edition Plus olduğundan bluetooth vs yok ama direksiyonda hersey var. Sanırım insanlari multimedyaya yonlendirmek icin pazarlamam taktigi. Basarili da oluyor. Direksiyondaki her ozelligi kullanabiliyorum. Bluetooth ile telefonda konusuyorum geri görüs kamerası da var. Bütçeniz izin veriyorsa taktırın derim. Ama isi bilen ve buradan tavsiye edecekleri yere gidin. Servis de takar ama biraz daha pahali olacaktir.
Tesekkur ederim