1.6 cdtı fıyatları geldıııı hayal kırıklığıııı

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Emre Abi hoş geldin :) tabi garanti meselesi var...3 yıl bitene kadar da bir süre geçer... Araçların fiyatı 5-10 bin tl düşer..Daha kolay ulaşılabilir olur..

Ha ondan değil, müdahale edilemez anlamında dedim. Daha çözülmez yazılım işi görüşüme göre.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diger araclara göre kiyaslarsan tamamdır ama bu paraya bu arabalar değmez

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
136 hp olmasa da fiat bravo var 120hp, fiat torku yüksek tutuyor. 110hplik lineada 290nm tork var mesela.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dayanamadım tekrar yazmak istedim :) geçen sene 70 bine cosmo insignia alınıyor du şimdi astra alamıyorsun :) komedi valla milli servete yazık

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Astra J sahipleri alınmasın, gördüklerim.
Araçta tasarım hatası var, boyum 1.90 ve, ön sağ çamurluk tarafı kestirilmiyor, görünmüyor. Uzun boylu kuzenimde aynı görüşte. Diğer arkadaşlarda durum ne bilmiyorum.

Parça kalitesi, Astra H, G, Vectra, İnsignia ya göre hissedilir düşük.

1.6 Benzinli motoru G ve H kasa ile kıyaslandığında daha çok yakıyor, daha az gidiyor. Etkenleri ne olursa olsun.

17 jant var, ona rağmen yol tutuşu, Astra efsanesini ileriye taşıyamamış. Esp baz versionda var, güzel yanı bu. Ebatında etkisi ile, çukurlarda tümseklerde çok dan dun olmuş. Çok fazla hissediliyor araç içinde .

Tasarımı gayet hoş.

Otomatik geliyor mu 1.6 dizelde? Motor soru işareti, bakalım nasıl çıkacak. Multijet kadar güvenilir, UCUZ YEDEK PARÇA, uzun ömür ile gelecek mi acaba, zaman ile göreceğiz.Parça fiyatları şişkin olacaktır kanımca.

Bu fiyat ile pek satılacağını sanmam.

Astra F 91 yılında çıktı
Astra G 98 yılı
Astra H 04
Astra J 09

5-6 senede 1 model yenilendiğine göre 2014 olmasada en geç 2015 de yeni kasası gelecek. Bu şu an handikap olmasa da, bi kaç ay sonra bu yazıyı okuyanlar için düşünülmesi gereken bir nokta olmalı. Spy fotolar ortaya çıkmasa da, eylül ayında Frankfurt otomobil fuarında yeni aracın tanıtımı yapılmasını muhtemel görüyorum. Yeni dizel kasa 80.000tl üstü olmayacağına göre, mevcut kasanın fiyatı düşecektir.