1.6 Benzinli uzun marş basma

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bugün1.6 Benzinli aracimda calistirirken uzun marş basma problemi yasadim. Daha önce hiç olmadi. Araci dun aksam biraktim bugun aksam calistirirken marş normalden daha uzun basti ve calisti. Tereddüt edip tekrar bir iki kere denedim hersey normaldi. Havada sıfıra yakib derece bu sorun neden kaynaklanabilir araba üşüdü mü acaba:))

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 Benzinli uzun marş basma

arkin39 link' Alıntı:
Arkadaslar bugün1.6 Benzinli aracimda calistirirken uzun marş basma problemi yasadim. Daha önce hiç olmadi. Araci dun aksam biraktim bugun aksam calistirirken marş normalden daha uzun basti ve calisti. Tereddüt edip tekrar bir iki kere denedim hersey normaldi. Havada sıfıra yakib derece bu sorun neden kaynaklanabilir araba üşüdü mü acaba:))
aynen sana katılıyorum araba bayağı bı üşümüş kaç yaşında araban  bıde ona bı tane ev yapsana :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Evet bazen soğukta araba biraz debeleniyor çalışmak için, normal bir durum. (:)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence soğukla alakası yok,erzurumda yaşıyorum ve benim aracım -15 te bile küçük bir marşla çalışıyor

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bazen bende de oluyor eski g kasa astralarda da var bu durum opelin motor karakteri heralde, yakıttan da olabilir yada benzin pompasında anlık basınç düşüklüğünden.

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de oluyor soğukla ilgisi yok havalar iyikende yapıyor ara sıra

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen bende de oluyor hava ile pek alakası yok takılıyor gıbı oluyor sonra çalısıyor

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet takilir gibi olup sonra calisiyor. Ama hemen durdurup iki uc kez denemek icin calistirdigimda hic bir sorun yapmadi. Yalnız calistirirken biraz hizli davrandim normalde hic yapmamda isiklar daha sonmeden calistirdim onun etkisi olur mu yani tam kizdirma yapmadan burada cevap yazip ayni sorunla karsilasan arkadaslarada soruyorun peki hic calismamazlik yaptimi yoksa gecte olsa her seferinde calistimi

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=arkin39 link=topic=9866.msg221582#msg221582 date=1386228809]
Evet takilir gibi olup sonra calisiyor. Ama hemen durdurup iki uc kez denemek icin calistirdigimda hic bir sorun yapmadi. Yalnız calistirirken biraz hizli davrandim normalde hic yapmamda isiklar daha sonmeden calistirdim onun etkisi olur mu yani tam kizdirma yapmadan burada cevap yazip ayni sorunla karsilasan arkadaslarada soruyorun peki hic calismamazlik yaptimi yoksa gecte olsa her seferinde calistimi
[/quot

Bende hep calisti

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok şükür daha hiç çalışmamazlık yapmadı. her seferinde tek marşda çalışdı. yanlız ben hep çalışana kadar marşa basılı tutuyordum geçenlerde bi arkadaşım uyardı marşa 1 kez hızlı şekilde bas bırak araç çalışana kadar marş kendi zaten basar dedi. dünden beri öyle yapıyorum gerçekten araç kendi marşı alana kadar basıyor