1.6 Astra'lara Müjde, artık Z16XEP için chip var

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Yorumların hepsi çok güzel !!! istenilen fiyat gerçekten çok büyük rakamlar ! parçalar yurt dışından geliyor doğru ! 1 adet chıp yani entegre (made in chına) = 25 euro, 1 adet opel uyumlu obd 2 cihazı yani op-com 200tl tek ihtiyacınız yazılım !!! onuda yaptıran bir arkadınızın kini kopyalayın, diğerine yazın !! hepsinde aynı yazılım kullanıldığı doğru ! eproom okuma ve yazma orj. kopyalama 5 dk süren basit bir işlemden ibaret !!! tamamen soygun ! ebay dan chip i kendiniz satın alın ! keyfinize bakın !! ;) Hamza arkadaşımıza katılıyorum bu konuda ! hiçbiriiz ! 1 günde 500 tl kazanamıyoruz !! açık konuşmak gerekir ise !!! Can arkadaşımız da eleştirileri kendi üzaerine alınmasın bence ! sohbet ediyoruz burda sonuçta !!!

1 kişide bana katıldı :)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 kişide bana katıldı :)

Bende katiliyorum, soyle 200-300 dese belki bir seyler olurdu ama. 700 tl cok ucuk bir rakam olmus. Bende OPCOM var yapanlardan kopyalayalim bari....:D:D:):kop::kop:

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumların hepsi çok güzel !!! istenilen fiyat gerçekten çok büyük rakamlar ! parçalar yurt dışından geliyor doğru ! 1 adet chıp yani entegre (made in chına) = 25 euro, 1 adet opel uyumlu obd 2 cihazı yani op-com 200tl tek ihtiyacınız yazılım !!! onuda yaptıran bir arkadınızın kini kopyalayın, diğerine yazın !! hepsinde aynı yazılım kullanıldığı doğru ! eproom okuma ve yazma orj. kopyalama 5 dk süren basit bir işlemden ibaret !!! tamamen soygun ! ebay dan chip i kendiniz satın alın ! keyfinize bakın !! ;) Hamza arkadaşımıza katılıyorum bu konuda ! hiçbiriiz ! 1 günde 500 tl kazanamıyoruz !! açık konuşmak gerekir ise !!! Can arkadaşımız da eleştirileri kendi üzaerine alınmasın bence ! sohbet ediyoruz burda sonuçta !!!

ebay'dan alinan chipler sizin aracınızın verilerine göre yapilan bir chip değildir. yararindan cok zarari vardir. orada satilan chipler bir sekilde kopyalanan clone yazılımlardir. Bahsettiğiniz kadar kolay olsa keske...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z16XEP chip istiyorum...bilgisi görgüsü olan bilgi verirse sevinirim.konu askıda kalmış...

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar çok çok pahalı..O paraya bence dereceli egsantirik takın , elle tutulur gözle görülür bir şeyiniz olsun. Materyalistik olmak lazım. Chip dediğin de 10 15 liraya yazdırılıyor yeter ki elinizde dosya bulunsun

Saygılar

S

SedatSezer

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilirmi?