1.4turbo sorunu

BRY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm arkadaşlar sizlere bi arızayla ilgili sorun olacak
Aracım 1.4 turbo otomatik 2019 6.000 km de 6 aylık
Araç soğukta fişek gibi akıyor hiç bi skntı yok ısınınca özellikle yokuşta araba sirkeliyor bağırıyor gitmiyor bazen de tekliyor
Opalda bobin buji vs kontrol oldu denendi araç aynı sorun devam ediyor elektirik arızası yok en son şanzıman kalibre edildi Ustalar arızayı bulamıyor
Mekanik bi arıza Gibi ama bulamıyoz aranızda böyle skntıyla karşılaşan oldumu Saygılar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm arkadaşlar sizlere bi arızayla ilgili sorun olacak
Aracım 1.4 turbo otomatik 2019 6.000 km de 6 aylık
Araç soğukta fişek gibi akıyor hiç bi skntı yok ısınınca özellikle yokuşta araba sirkeliyor bağırıyor gitmiyor bazen de tekliyor
Opalda bobin buji vs kontrol oldu denendi araç aynı sorun devam ediyor elektirik arızası yok en son şanzıman kalibre edildi Ustalar arızayı bulamıyor
Mekanik bi arıza Gibi ama bulamıyoz aranızda böyle skntıyla karşılaşan oldumu Saygılar
Araçta lpg varmı ve ltft stft değerleri var yakıt düzeltme onlara bakılmalı onarmallik varmı diye

BRY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum lpg yok yakıtım 7.3 şehir içi ama araba bağırıyor soğukta gayet akıcı ısınınca bu problem oluyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Dostum lpg yok yakıtım 7.3 şehir içi ama araba bağırıyor soğukta gayet akıcı ısınınca bu problem oluyor
Yakıt düzeltmeye bakmak lazım ve şanzuman yağını bir değiştir dene

BRY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta yazılımını geçen hafta yeniden attı ama dediğinle alakası Olurmu bilmiyorum yeni araç şanzımandan şüphelenmiyor değilim bazen vuruntulu oluyor vitesleri sorunu bulamadık anlıyacağın

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Usta yazılımını geçen hafta yeniden attı ama dediğinle alakası Olurmu bilmiyorum yeni araç şanzımandan şüphelenmiyor değilim bazen vuruntulu oluyor vitesleri sorunu bulamadık anlıyacağın
Araç kac binde üstad

BRY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 bin km 6 aylık yeni

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Düzelmez ise gaza basınca devir yükselip gitmiyorsa bağırıyorsa araç şanzımana baktir

BRY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemedim dostuM yeni araç ama güvenemiyorum neticede arızalanmaz diye garantisi de yok ustada bulamıyor arabadan soğudum :) anlattıklarımı binince 10kmden sonra yaşıyorum