1.4t otomatik benzin lpg

Memotb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum sakarya da yaşıyorum 60 bin dahil serviste yaptırdım artık fiyat tuzlandi sakarya da olanlar nerede yaptırıyor onur için iyi dediler birde 2014 model aracim 60 binde lastikler ilk lastikleri kisliklar takılı şimdi yaz lastikleri yeni alsam mi alırsam marka olarak ne olabilir 17 jant çok pahalı kışlık cikar seneye alsam gelecek zam felan eklenince şimdi alsam bir lastik bedava gibi olacak

Maske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aleyküm selam üç yaş uzeri araclarda servis bakimlarinda kampanya vardi. 500 tl gibi bir rakam hatta ben de bu hafta yaptirmayi düşünüyorum. Tabi araca ve yakit türüne göre değişebilir. Ozel servis 350 lira dedi. 150 lira cok da büyük bir fark değil diye düşünüyorum. Özel servis icin ise Teknik otoyu tavsiye ederim. Daha önceki aracim icin oraya gidiyordum. Iki arkadasimi da oraya yönlendirdim. Hic bir sıkıntı yasamadilar. Hala da bir sıkıntı olunca oraya giderler. Guler yüzlüler. Fiyat olarak da diger ozel servislere gore uygun gibi.

Maske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakim disinda ki islemler ici oraya gidiyorum hala. Yetkili servis kampanyasi bitti ise yine oraya giderim.

Memotb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakim disinda ki islemler ici oraya gidiyorum hala. Yetkili servis kampanyasi bitti ise yine oraya giderim.
Eyvallah reis

• Beğen
Tepkiler: Maske

Memotb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aleyküm selam üç yaş uzeri araclarda servis bakimlarinda kampanya vardi. 500 tl gibi bir rakam hatta ben de bu hafta yaptirmayi düşünüyorum. Tabi araca ve yakit türüne göre değişebilir. Ozel servis 350 lira dedi. 150 lira cok da büyük bir fark değil diye düşünüyorum. Özel servis icin ise Teknik otoyu tavsiye ederim. Daha önceki aracim icin oraya gidiyordum. Iki arkadasimi da oraya yönlendirdim. Hic bir sıkıntı yasamadilar. Hala da bir sıkıntı olunca oraya giderler. Guler yüzlüler. Fiyat olarak da diger ozel servislere gore uygun gibi.
İnşallah ben şimdiye kadar daha gitmedim ekin oto dışına şimdi ilk defa çıkacağım bakim zamanı gelince

• Beğen
Tepkiler: Maske