1.4T Ön Takım Maliyetleri

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Cümleten selamınaleyküm,

Kayınpederin 2012 Astra J 1.4T aracı var.
Araç şuan 183.000'de. Dün akşam aracı kullanma fırsatı oldu ve ön takım artık kaçınılmaz olmuş.

Şuan ki ön takım maliyetleri me durumda yakın zamanda yaptıran var mı? Amortisörleri de değiştirmeyi düşünüyorum. Komple ön düzeni yeniletip uzun süre problem çıkarsın istemiyorum. 🤔

Anadolu yakasında önereceğiniz bir opel servis varsa da süper olur yoksa izmit'e arkadaşın yerine götüreceğim.

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hiç gitmediğim ama bir ara uğrayacağım dediğim bir özel servis ismi duydum. Ataşehir'de EA OPEL özel servis adında, çok önerdiler ama hiç gitmedim. Yetkili servis bakımlı aracım

• Beğen
Tepkiler: emre_unal

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Astra h yaptım geçen aldığın markaya modele göre değişir içerisinde dış aks kafası dahil 5 gitti tam el emeği dahil

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar orjinal marka ve sachs marka taktırırsanız yani ortalama orjinal takım fiyatı 3000 tl -3600tl civarı. Yan sanayi dediğimiz malzemede 2000-2500tl civarı. Malzeme fiyatları ortalama işçilik 1000-1500 tl arası alabilirler, Tahmini rakamınızı buna göre hesaplayın. He malzeme model ve kalite farkı mutlaka vardır ama ne yaptıracaksanız aracınıza orjinal taktırın, güvenilir bir ustaya emanet ediniz.Araç modelinize göre bu fiyat değişiklik gösterebilir

• Beğen