1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

Milyoncubaba lpg kararın ne durumda?

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

ilker öztürk link' Alıntı:
Milyoncubaba lpg kararın ne durumda?

Bu hafta işlerim gereği dönüşüme gidemedim onumuzdeki hafta basina birakicam ya da servisin durumuna gore cuma günü

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi markaya karar verdin?

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi markaya karar verdin?

Verdiği garantiden ötürü brc gözüküyor herhangi bir değişiklik olmaz ise. Hemde maliyeti daha düşük

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
Verdiği garantiden ötürü brc gözüküyor herhangi bir değişiklik olmaz ise. Hede maliyeti daha düşük

Hayırlı olsun şimdiden,brc iyidir ,inşallah sorunsuz olur

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

Hayırlı olsun şimdiden,brc iyidir ,inşallah sorunsuz olur

Amin inşallah hep beraber. Tek temennim budur.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şahsen bn harun hocam kadar önyargılı bakmıyorum takan taksın en azından bizede bir faydası oluyor belkide adam birgün çıkacak 100bin km yaptım daha subaplar ilk günki gbi diyecek ve brc nin diğer kitlere göre sorunsuz oldgunu anlayacagz.. Bill gates bile zamanında xp işletim sistemini tanıtırken mavi ekran hatası verdi herkes dünyaya rezil oldu diye dalga geçerken yıl oldu 2014 hala dünyada en çok kullanılan işletim sistemi.. İnsanların önyargılarını parçalamak atomu parçalamaktan zor :) hayırlı olsun eğer taktırırsan... 98 model passat 1.8t aracım vardı 4 yıl önce benzin 3.90 4tl arasındaydı bir kere bile şikayet etmedim varsın yaksın dedim çünkü lpg alternatifi yoktu şimdi turbo kitler var çok yakıyor dememiz ve lpg yi tercih etmemizden doğal birşey olamaz.. Bu iş zenginlik işi de değl şahsen porsche cayman araç sahibi arkadaşım var ankara kızılayda dükkanı var ama citroen nemoyla işe gidiyor haftasonu arabasının tadını çıkarıyor.. 60bin degilde 2013 aralıktan önce zam gelmeden 50bin e alsaydm aynı aracı bnde düşünebilirdm lpg yi.. Çünkü şimdi ölüsü 55 ediyor 2013 modelin..

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
şahsen bn harun hocam kadar önyargılı bakmıyorum takan taksın en azından bizede bir faydası oluyor belkide adam birgün çıkacak 100bin km yaptım daha subaplar ilk günki gbi diyecek ve brc nin diğer kitlere göre sorunsuz oldgunu anlayacagz.. Bill gates bile zamanında xp işletim sistemini tanıtırken mavi ekran hatası verdi herkes dünyaya rezil oldu diye dalga geçerken yıl oldu 2014 hala dünyada en çok kullanılan işletim sistemi.. İnsanların önyargılarını parçalamak atomu parçalamaktan zor :) hayırlı olsun eğer taktırırsan... 98 model passat 1.8t aracım vardı 4 yıl önce benzin 3.90 4tl arasındaydı bir kere bile şikayet etmedim varsın yaksın dedim çünkü lpg alternatifi yoktu şimdi turbo kitler var çok yakıyor dememiz ve lpg yi tercih etmemizden doğal birşey olamaz.. Bu iş zenginlik işi de değl şahsen porsche cayman araç sahibi arkadaşım var ankara kızılayda dükkanı var ama citroen nemoyla işe gidiyor haftasonu arabasının tadını çıkarıyor.. 60bin degilde 2013 aralıktan önce zam gelmeden 50bin e alsaydm aynı aracı bnde düşünebilirdm lpg yi.. ևünkü şimdi ölüsü 55 ediyor 2013 modelin..

kesinlikle fiyatlar tavan yapmış durumda 2014 edition 50bin lira civarında sport donanım uçmuş resmen.
bizimkisi lpg yi savunmak değil lpg pahalı benzin ucuz olsaydı ozmn da benzin derdik  greatt

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ucuza kacmayalim arabanın hakkını verelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...