1:43 Opel Modelleri İsteyenler Buraya..

ege_kip

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsignia OPC Beyaz ve İnsigina Teknik Gri arasında kararsız kaldım bu arada farklı renklerde farklı jantlar var teknik grideki jant hangisi ?

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
çağrı benide yaz niye tecrit edyrsn beni ? ;)

pardon atlamışım :D

belki yardımcı olur diye paylaşıyorum. ebay üzerinden baktım 17 dolara insignia model var. aynen 1/43
http://cgi.ebay.com/OPEL-INSIGNIA-C...hicles_DiecastVehicles_JN&hash=item43a04ed397

gönderi ucretide 8-9 dolar gibi duruyor. bence sorup satıcıdan bilgi alınabilir.

bu concept, normal model olsa bile herkesin ayrı ayrı alması dünya kadar kargo ücreti var.
opel insignia ebay.de'de 2-3 tane var, ebay.co.uk'da çeşit var ama hepsi sağdan direksiyon ve vauxhall logolu, bu yüzden bu toplu sipariş yolunu seçtik:)
bu ürünler gümrüğe takılacak, gümrükten dükkan sahibi çekecek malları, biz hiçbir şeye karışmayacağız. sanki TR'den bir ürün alıyormuş gibi olacak.

İnsignia OPC Beyaz ve İnsigina Teknik Gri arasında kararsız kaldım bu arada farklı renklerde farklı jantlar var teknik grideki jant hangisi ?

eğer bu teknik griyse 19" jant var
insignia004.jpg

malesef:D

Liste:

1- ghent - Corsa OPC-Arden mavisi
2- palamut - vectra a - Bordo (calibra)
3- Fatsalı_Yolcu - Insignia OPC - Arden mavisi
4- falcon_78 - Corsa C 5k
5- vectra38 - Vectra C - Beyaz Insignia yada Insignia OPC
6- muebbet - Corsa C 5k
7- ege_kip - Insignia teknik gri yada OPC beyaz

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Astra F ekledim ama oyuncaktan bir farkı yok, hiç tavsiye etmem. ayrıca o modeller eskidiği için sıfırını bulmak imkansız. model piyasası böyle birşey, zamanında almak lazım.
mesela 3-4 yıl önce aldığım 1:18 model şuan piyasada yok, çok da tutuluyor, istersem aldığım fiyatın daha üstüne 2.el olarak satabilirim:D

Vectra B var ancak oda eskidiği için sıfırı yok, açık arttırma sitelerinden aramanız lazım.

yada yetkili servise sorun, 2 sene önce bakmıştımda yedek parçada gördüm diye hatırlıyorum, stoklarda varsa getirtirler:good:

4855_417_model-3.jpg

Opel+Vectra+B+(Schuco)+(01).JPG