1.4 t cosmo otomatik sanz.

Slymnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yardım ve önerileriniz için şimdiden tesekkrler aracımı yeni aldım ama maalesef satan arkadaşın kurtulma hevesi beni buldu araç günün ilk çalışmasında geri viteste kavrama yapmıyor biraz öne hareket ettirip veya bekledikten sonra normale dönüyor ama vites geçişlerde belli belirsiz bi zıplama var servise goturdum ariza kodu vermiyor sadece sanziman yagi değiştirdiler birde yazilim gibi bi sey yaptilar ama gecmedi servise kalsa tamir yok komple degisecek diyor başına gelen bilgisi olan ıyi bir ustasi olan varsa yardimci olacak arkadaslara simdiden tşk ederim

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, otomatik şanzıman arızası fena bir durum, türkiye otomatik şanzımanı söküp toplayabilecek usta sayısı bir elin parmaklarını geçmez derler, çok karmaşık bir sistem, iyi araştırma yapmalısınız hemen şanzıman değişimine girmeyin bence.İnşallah yazılımla düzeltebilirsiniz. Bir tanıdığın başına geldi, ve usta bulamadı aracı o şekilde satmıştı.

Slymnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, otomatik şanzıman arızası fena bir durum, türkiye otomatik şanzımanı söküp toplayabilecek usta sayısı bir elin parmaklarını geçmez derler, çok karmaşık bir sistem, iyi araştırma yapmalısınız hemen şanzıman değişimine girmeyin bence.İnşallah yazılımla düzeltebilirsiniz. Bir tanıdığın başına geldi, ve usta bulamadı aracı o şekilde satmıştı.
Satmak bana kaçış gibi geliyor karşı taraf ağlıyor tıpkı benim gibi 🤔🤔🤔

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satmak bana kaçış gibi geliyor karşı taraf ağlıyor tıpkı benim gibi 🤔🤔🤔

çok haklısınız, size zaten öyle yapmışlar, kurtulmak için size satmış, size başkasına satarsanız alan bir başkasına satar böyle devam eder gider birisi elini taşın altına koyana kadar, dürüstlük kalmadı malesef, 2.el araç ne marka olursa olsun, çok iyi de olabilir, çok kötü de çıkabiliyor, bazı sorunlar aracı 1 hafta kullanmadan anlaşılmıyor, istediğiniz kadar expertiz yaptırın hiç problem çıkmıyor fakat 1 hafta 1 ay sonra dikkatinizi çeken sorunlarla karşılaşıyorsunuz,

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çözülürse burada sebebi paylaşırmısınız, bilgimiz olsun.