1.4 t active select stop etmeye başladı

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 700 km deki aracım ilk kontakda  çalışıp hemen stop ediyor ikinci ve üçüncü kontaklarda çalışıyor   hergün yapmaya başladı servise gittim aracı bırakın diyorlar  yerine araç verin diyorum onuda vermiyorlar .

Arkadaşlar bu sorun yaşayan oldumu ?   :(  servis araç vermesi gerekmiyormu ? prosedür nasıldır acaba ?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 t active select stop etmeye başladı

bunun için kaskonuza baş vurmalısınız.

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı servise bırakın kasko firmanıza haber verin servise eksper gönderecekler. eksper serviste ne kadar kalacağını belirleyip size o kadar süre araç verecek. tabi poliçenizde ikame araç hizmeti varsa.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu durumda kaskonuzu devreye sokup ikame araç alamazsınız, aracınızın arızası garanti kapsamında çözüleceği için konuyu aracı aldığınız bayii ile çözmeniz gerekir,geçmiş olsun.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Bu durumda kaskonuzu devreye sokup ikame araç alamazsınız, aracınızın arızası garanti kapsamında çözüleceği için konuyu aracı aldığınız bayii ile çözmeniz gerekir,geçmiş olsun.

+1

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thehunturk link' Alıntı:
aracı servise bırakın kasko firmanıza haber verin servise eksper gönderecekler. eksper serviste ne kadar kalacağını belirleyip size o kadar süre araç verecek. tabi poliçenizde ikame araç hizmeti varsa.
BU soyledıgınız kaza durumunda gecerli.
arıza durumunda kasko karışmaz.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ikame araç temini kasko firmalarına göre değişiyor. mekanik arızadan ikame araç alabilmek için "mekanik kaskosunun" olması lazım. eskiden anadolu sigortada mekanik kasko poliçesi kesiliyordu.

bir çok firma da ikame araç vermek için aracın servise kasko ile gitme şartını arıyor.

2-3 yıl önce ön tampon değişimi için servisten dosya açtırmıştım. ikame araç istediğimde kasko firmam kabul etmemişti. bende araca binip servisin kapısına çekip; kaskodan çekici talep ettmiş  ve aracı servis içine çekici ile sokturup ikame araç almıştım.

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler sigortacımla görüşeyim bakalım 

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sorunu kendi çabamla buldum    aslında sorun yok  sorun bende  diğer araçlarım clio  ve transportere elim alışkın  kontağı son konumuna kadar çevirip aracı  çalıştırıp  o noktadan kontağı bırakınca  kontak orta noktaya geri dönüyor  ben bırakınca  orta noktadan dahada geriye dönüp aracı stop ettiriyormuş  :-\ 

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayrak link' Alıntı:
Arkadaşlar sorunu kendi çabamla buldum    aslında sorun yok  sorun bende  diğer araçlarım clio  ve transportere elim alışkın  kontağı son konumuna kadar çevirip aracı  çalıştırıp  o noktadan kontağı bırakınca  kontak orta noktaya geri dönüyor  ben bırakınca  orta noktadan dahada geriye dönüp aracı stop ettiriyormuş  :-\ 

Gözün aydın servisten kurtuldun :)