1.4 NET 140 HP Sport motor üfürme sesi

ngtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasım ayında yeni astra sedan 1.4 NET 140 HP Sport Stil Paketli aldığımdan beri 20 kilometre/saat geçince içeri rüzgarsesi alıyor sanki 'balonu şişirip toplu iğneyle deldiğimizde fısss sesi gibi' servis buna normel dedi ben buna inanmayıp müşteri hızmetlerini arayıp söylediğimde bu sesin normal oldğunu bu araçların hepsinde olduğunu söleydi . Ben aracı tükedici haklarına gitmeyi düşünüyorum, arkadaşlar sizin de araçlarınızdan böyle ses geliyormu ?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 NET 140 HP Sport motor üfürme sesi

20 km/h hız bile değil.100 kmden sonra duyuluyor bende bu ses.o da rahatsız edecek düzeyde değil.sesin videosunu çekip koyar mısınız belki sizin araca özgü bir durum söz konusudur

ngtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
20 km/h hız bile değil.100 kmden sonra duyuluyor bende bu ses.o da rahatsız edecek düzeyde değil.sesin videosunu çekip koyar mısınız belki sizin araca özgü bir durum söz konusudur
SERVİS ARAÇ GÜÇLÜ DİYOR SESİDE O YÜZDEN ÇIKARTIYORMUŞ

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ngtay link' Alıntı:
SERVİS ARAÇ GÜÇLÜ DİYOR SESİDE O YÜZDEN ÇIKARTIYORMUŞ
Benim motorumla sizin motor farklı belki ondan ben hissetmiyorum ama böyle bir sıkıntı forumda ilk kez görüyorum.en azından 20 km/h hız bile değil.Turbo sesi falan olmasın o?

ngtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Benim motorumla sizin motor farklı belki ondan ben hissetmiyorum ama böyle bir sıkıntı forumda ilk kez görüyorum.en azından 20 km/h hız bile değil.Turbo sesi falan olmasın o?
serviste usta önce sesi duyduğunu söyledi ama ben müşteri hizmetlerine tükedici haklarına gideceğimi dediğimde aynı usta sesi duymadığını söyledi ve servisten yazı aldım
ama mersindeki servise duyduğum sesi anlatınca telefonda sorun olduğunu ve aracı görmek istediğini söyledi

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ngtay link' Alıntı:
serviste usta önce sesi duyduğunu söyledi ama ben müşteri hizmetlerine tükedici haklarına gideceğimi dediğimde aynı usta sesi duymadığını söyledi ve servisten yazı aldım
ama mersindeki servise duyduğum sesi anlatınca telefonda sorun olduğunu ve aracı görmek istediğini söyledi
bence işin peşini bırakmayın gösterebileceğiniz servislere gösterin.mersinlerdeki servis yanılmıyorsam gedizlerdi.iyi bir servis mi bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla bayağı büyük bir firma.sizi memnun edecektir

ngtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bence işin peşini bırakmayın gösterebileceğiniz servislere gösterin.mersinlerdeki servis yanılmıyorsam gedizlerdi.iyi bir servis mi bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla bayağı büyük bir firma.sizi memnun edecektir
evet gedizler

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ses olayı çok enteresan, ben ancak 100 km hızdan sonra rüzgar sesi duyuyorum oda belli belirsiz. Ancak bizim araçlarda turbo devreye girince turbo ıslık sesi duyuluyor ki ben o sese hastayım :) sanki sizin anlattığınız ruzgar sesinden çok turbo ıslık sesine benziyor gibi. Turbo ıslığıda aynı sizin anlattığınız gibi tıslama gibi ince bir ses, açıkcası bu seste astranın sportif tasarım mantığından kaynaklanan özellikle yapılmış bi durum.  Ama düşündüğünüz gibi rüzgar sesi ise olay biraz farklı.