1.4 Efsanesi Hakkında..

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 Efsanesi Hakkında..

1.4 T ve 1.4 T AS performans olarak fark nasıl? 0-100 olarak  kaç ?

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

black_eups link' Alıntı:
Neden olmasın wv jetta, 2014 132hp Toyota Corolla, honda civic, BMW 316i, audi a3, Mercedes c 180, Hyundai i30, kia ceed, Volvo s40.. vs vs al sana klasman (:)

Jetta dışındakiler bizimle aynı motor hacmine sahip değiller ki ben 3.16 benzinliyi rakibim olarak görmem bile.. volvo s40 dizel bende var onuda eledim torku çok iyi yol tutuşu çok iyi ama 160 dan sonra araç hikaye bizimkinin yanında :D i30 yol tutuştan kaybederken biraz hafiflikten kazanıyor bizimkine göre ama yine de kıyaslamam. honda civic vti haricinde gitsin astra 1.6 110 beygirle kapışsın :) a3 ve c180 i severim bu söylediklerinizin çoğunu kullandım i30 haricinde.. Bence en mantıklı kıyas jetta o yüzden demiştim.. Ama yetkili servis sıkıntısı ve kronik arıza vermesi bakımından hepsini solluyoruz ne yazıkki

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
1.4 T ve 1.4 T AS performans olarak fark nasıl? 0-100 olarak  kaç ?

ben auto modda hiç kullanmadım aracı sürekli manuel kullanırım ve vites geçişleri çok başarılı geliyor bana.. Manuel den çok fazla farkı olduğunu düşünmüyorum..

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben sürekli Auto modda kullanıyorum ,bazen ani gaz vermelerde bekliyor kararsızlaşıyor .ama genel olarak iyi

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
Ben sürekli Auto modda kullanıyorum ,bazen ani gaz vermelerde bekliyor kararsızlaşıyor .ama genel olarak iyi

Manuel kullanmaya alışır ve zevkine varırsanız bi daha auto da kullanmazsınız inanın bana :) Sadece elim doluyken auto da kullanırım mesela kola falan içerken :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
O sorunuda sprint booster ile halledebilirsiniz.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet s.b yorumlarını okudum ,fiyat biraz yüksek benim için .

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
1.4 T ve 1.4 T AS performans olarak fark nasıl? 0-100 olarak  kaç ?
Mukemmel vites atislariyla active select i tokatlar manuel ancak en ufak hatada AS affetmez bence heleki sprint booster varsa :)  (sogolsun need for speed ten ogrendik biseyler de konusuyom burda  :) )

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
ben auto modda hiç kullanmadım aracı sürekli manuel kullanırım ve vites geçişleri çok başarılı geliyor bana.. Manuel den çok fazla farkı olduğunu düşünmüyorum..

Test ettigim kadariyla d konumu basarIli manuel kullanimda  ise vites degistirme  komutunu verdikten oldukca sonra vites degisitiriyor manuel kullanimda basarili degil bence

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Test ettigim kadariyla d konumu basarIli manuel kullanimda  ise vites degistirme  komutunu verdikten oldukca sonra vites degisitiriyor manuel kullanimda basarili degil bence
+1 bencede d konumunda onceden kendini hazirladigi icin  daha kararli hizli ve sarsintisiz degistiriyor vitesi. Manuelde tepki hizi ve gecis yumusakligi daha dusuk geliyor banada