1,4 140 beygir Turbo ya LPG

deniz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1,4 140 beygir Turbo ya LPG

yekinci landirenzo'nun yağlama sistemlisini mi taktırdınız. Birde fiyatı öğrenebilirmiyim. Dün arabayı aldığım Antalya ANTOTO ile görüştüm kesinlikle tavsiye etmiyoruz dedi. Subaplar yüzünden mi dedim evet dedi. Peki LPG dönüşümü yapıp arza ile size gelen oldumu dedim. Hayır gelen olmadı dedi. Avrupada bu 1,4 lerin orjinal LPG'lisi varmış dedim. O konuda bir bilgim yok dedi. bu güne kadar eski h kasalardan bir kullanıcının bu arzayı yaptırdığını forumdan öğrendim. J kasalarda henüz arza duymadım. Gerçi LPG her model araçta aynı arazaları yaptırabiliyormuş. Bu sadece LPG de astra  h yada j kasaların motorlarına has bir olay değilmiş. Sıvı yakıt yerine gaz yakıt yanma odasında yandığı için blok içerisinde her araca arıza 50,000 km den sonra olabiliyormuş.

deniz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son benzin zammından sonra LPG taktırmak isteyen kaç kişi olduk.

deniz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar dün itibari ile artık aracımda landirenzo+yağlama kiti mevcuttur. ilk izlenimimi söylüyorum. Mersinden Anamura geldim (Bu yolun methini duymuşsunuzdur.) 287 Km yol yaptıktan sonra depomu tekrar doldurdum 21,24 Litre lpg aldı 56,92 TL tutu . Bence çok çok güzel bir değer yakaladım. Performans konusunda benzinle hiçbir fark göremedim. Bu arada LPG montajım 2.250 TL tutu normanlde landirenzo için 2.000 TL +250 TL Yağlama kiti çin verdim. Landirenzo artık Yağlama kitini önermiyormuş ama ben işimi sağlama alayım dedim. Bu yağlama kiti bilinenin aksine turboyu beslemek için değil yanma odasına LPG ile karışıp sıvı yakıt oluşturmasını sağlamak içinmiş.

Bülent K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende 1.4 T insignia var sizin motorla aynı, insignia ya 1.4 lpg başlıklı konu var orayı okumanızı tavsiye ederim kesinlikle ve kesinlikle