1.3 HB sport için NAVİGASYON fikri

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu hafta sonu tekrardan bayiye gidicem ama gittiğimde aklıma gelmeyen şimdi yazılardan aklıma gelen bir şey var izninizle size danışayım

ben 2013 hb 1.3 sport modelini almak istiyorum navigasyon opsiyonel olarak NAVİ 600 var sizce bu nasıl? sıkıntılı tarzı bir şeyler okumaktayım.
Ya da kendimiz mi bi marka seçiyoruz?
kafam çok karıştı nasıl olduğu konusunda bilgilendirirseniz çok memnun kalacağım opelsizasla arkadaşlarım :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 HB sport için NAVİGASYON fikri

Orijinal Navi600 düşünmüyorsanınz Androidli güzel cihazlar çıktı 1500 TL civarı

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Orijinal Navi600 düşünmüyorsanınz Androidli güzel cihazlar çıktı 1500 TL civarı

açıkçası orjinalinin iyi - kötü nasıl olduğu konusunda tam bi fikre varamadım :( navigasyon sayfasından inceledim Türkiye'de büyükşehirlerde aynı isimde birçok yer var istediğim yere gidemiyorum tarzı yazılar var. aslında düşününce bunda navigasyonun hiçbir suçu yok bence ama dediğim gibi iyi midir kötü mü malesef bi fikre varamadım henüz yardımlarınızı beklerim

orjinal navi 600 kullananlar ne der? memnunlar mı acaba?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
açıkçası orjinalinin iyi - kötü nasıl olduğu konusunda tam bi fikre varamadım :( navigasyon sayfasından inceledim Türkiye'de büyükşehirlerde aynı isimde birçok yer var istediğim yere gidemiyorum tarzı yazılar var. aslında düşününce bunda navigasyonun hiçbir suçu yok bence ama dediğim gibi iyi midir kötü mü malesef bi fikre varamadım henüz yardımlarınızı beklerim

orjinal navi 600 kullananlar ne der? memnunlar mı acaba?

android cihaz henüz yeni, piyasada satılanlar yaygınlaşmadığı için kalite  ve sağlamlık açısından net bir durum oluşmadı ancaaaak bu saatten sonra wince tabanlı cihaz almak ne kadar mantıklı tartışılır . android sistem olarak mevcut sistemlerden çok çok üstündür, android candır. navigasyon ve harita olarakta daha fazla seçeneğiniz var örnek: sygic, igo, tomtom, route66 gibi