1.3 corsama chip yaptırdım!

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Evet sadece Chip yaptık..Hatta muddapa abimizin mekanında sitemizin bazı üyeleri de yanımızdaydı..Keyifli bir ortamdı..Özellikle aracın üst devirleri (örneğin tam gazda araç 2 bin devirden 3 bin 5 yüz devire ne kadar istekli çıkıyorsa 3 bin 5 yüz den kesiciye aynı isteklilik le devam ediyor) kararlı hale geliyor..Chiptuning in araca en büyük getirisi budur..MAx güç ve tork kesiciye kadar devamlı aktarılır tekerleklere..Alt devirleri canlandırmak için chiple yüklenip duman attırarak canlandırmaktansa ben box ile rail basıncı müdahalesi yapılması taraftarıyım..Chip ve box düşük hacimli motorlarda ideal modifikasyon için birbirlerini tamamlarlar..Hasanın aracına Stage1 yaptık..Daha uğraşılcak üzerinde..Bizi izlemeye devam edin...:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat nedir hocam bu uygulama sonucunda yakıtta ne denli bir artış oluyor

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu uygulama ile garanti dewre dışı kalıo dimi ayrıca fiyatı nedir.hem chipin hem de powerboxın.
dün sahilde ben de dalıodum akşam focusla bmwyi arkama atıym derken frenleri sağolsun durdu.fbliler sahili doldurmuşlardı gene...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HARİkaya kazasız belasız kullan imrenerek bakıyoruz dizel corsalara maşallah

mutkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mutix.net
hani benim arabaya chip mehmet abi....Bi bana yoq diyon....zaten su blow off a moralim bozuldu :(

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat 600 ytl!performans gayet ii!yakıtını henüz ölçme fırsatım olmadıı!mehmet abiim sakin kullanımlarda yakıt sarfiyatı sağlayacağımı söledii!ben onun yalancısıyımm bakalım dorumu sölemişş:)ilerleyen günlerde göreceğizzz:)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hani benim arabaya chip mehmet abi....Bi bana yoq diyon....zaten su blow off a moralim bozuldu :(
mutluu kardeşş sen ii bağlama çekemiyosun:) bakk ben hemen bii günde hallettirdimm:good:istersen senin için bii konışıyım rica ediyimm belki senin arabayada yaparr:)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun akadaşlarr!darısı başınızaa!

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ..turbo basıncı hangi seviyelerde özellikle blow ofun sesinde artıs var mı ? Araca montesi ne kadar zaman alıyor?