1.3 cdti Motor Isındıktan sonra çalışmama sorunu

ahmet ozen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç opel combo 1.3 cdti sabahları tek marşta normal bir şekilde çalışıyor normal çalışma sıcaklığına ulaştığında kısa süreli bir yere gidip geldiğimde aracı çalıştırmak istediğimde bazen uzun süreli marşta çalışıyor veya hiç çalışmıyor ancak hava borusundan pas sökücü sıktığımda çalışıyor bir kaç yere gösterdik hepsi farklı konuşuyor sorunu yaşamış olanınız varsa tavsiyenizi bekliyorum

Cihaza bağlandı egr arızası-yakıt hatlarında açık devre ikazı-gibi bir kaç arıza çıktı egr den yapacağını düşünmüyorum soketi çıkarttığımda da aynı usta enjektörleri değişicek dedi ama bana kolaya kaçıomuş gibi geldi enjektörü bitik araç 170 gibi yüksek hızları görürmü ?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
enjektör

Ultraslan_1186

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni sorun benim 1.7 cdti combo aracimdada var. Enjektörden diyorlar.ben öylece biniyorum.

ASUS_T00I-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
enjektör

ahmet ozen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emin olmak için en az 7 8 tane servise gittim maslak opc servisi maslak enjektör karbüratör ayrıca bosch servisine ve kendi semtimde de gösterdiğim yerler oldu Enjektör çıktı sorun enjektörlerin 3 ü mazotu geri kaçırıyor motor soğukken hiç sıkıntı yok motor ısınınca sabit gazda teklio ara sıra ve motor istop edince çalışmıyor yanımda balata spreyiyle dolaşıorm yaptırana kadar araba bağımlı oldu :D :D :cool: