1.3 cdtı astra 180 km

srknclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benimblog.com
bende 2007 1,3combo var otobanda düzlükte 140-145 rampa asgi egimde 180 yaptim dedigin gibi devir saatinde pay var ama pedal paspasa yapisik gitmiyor acaba gaz telimi gerdirilmeli???

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
140'ı geçmedim şu ana kadar. geçmeyi de pek düşünmüyorum. sonuçta airbag vs de olsa metal bir hazne içindesiniz. ne olursa olsun.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaf neyin atrtışmasını yapıyoruz anlamadım gitti MANTIKLI olun 1.3 araba benimkide öle sonuçta herkezin bindiği araba opel istese aynı arabaya 5000litre hacminde motor takardı ama ben 1.3 istedim böle oldu:):):):):)

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu konuyu aracın motoru saglam mıdır dıye actık sız sundur babam sundur... didaktik bir hale getirdiniz... herkesin ehliyeti var herkes kuralları biliyor uyan uyar uymayan sonuclarına katlanır...

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 astra sedan var bende dizel..yeni aldım.kalkışlarda biraz ağır kalıyor gibi.doğru mu acaba.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 astra sedan var bende dizel..yeni aldım.kalkışlarda biraz ağır kalıyor gibi.doğru mu acaba.
gecmiş olsun diyorum keske bana da bi sorsaydın almadan... şaka bir tarafa daha coook hissdeceksin o hantallıgı coook... mehmet usta var u forumda git hemen o na box taktır aracına... gına gelmeden yaptır da soguma yeni aracından

tahsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atra 190

ben denedim yeni astra hb 5. viteste 190 yapıo trafik karışık olduğu için fazla basamadım ama 200 ü kesin geçer fırsat bulursam deniycem
araba otomatik 6 vites 90 hp

tahsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o yüzden yazmadımbu mesajı
180 yapmışlar daha fazla yapmazmı diye soruyorlardı(önceki mesajlarda)
oyüzden

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o yüzden yazmadımbu mesajı
180 yapmışlar daha fazla yapmazmı diye soruyorlardı(önceki mesajlarda)
oyüzden

neden yazdığını sorgulamadım ben. yaptıgın yanlıştan bahsediyorum. ergenlik gazıyla burda 190 yaptım diye konuşmanın alemi yok. kötü örnek olmayın yaşıtlarınıza.