0W-40 motor yağı

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu GM YAGINI ADAMLAR BOŞUNA ÜRETMEMİŞ KENDİ MOTORLARI İÇİN ÜRETİLMİŞ NEDEN PAHALI ÜRÜNLERE YÖNLENİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM TABİ TERCİH MESELESİ AMA BEN GM KULLANMAYA BAŞLADIKTAN SONRA ARABAM DAHA RAHAT VE SESSİZ ÇALIŞMAYA BAŞLADI DAHA ÖNCE CASTROL 10-40 KULLANIYODUM..AMA ŞİMDİ GM Yİ TERCİH EDİYORUM HEM UCUZ HEMDE KENDİ ÜRÜNÜ.......

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu GM YAGINI ADAMLAR BOŞUNA ÜRETMEMİŞ KENDİ MOTORLARI İÇİN ÜRETİLMİŞ NEDEN PAHALI ÜRÜNLERE YÖNLENİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM TABİ TERCİH MESELESİ AMA BEN GM KULLANMAYA BAŞLADIKTAN SONRA ARABAM DAHA RAHAT VE SESSİZ ÇALIŞMAYA BAŞLADI DAHA ÖNCE CASTROL 10-40 KULLANIYODUM..AMA ŞİMDİ GM Yİ TERCİH EDİYORUM HEM UCUZ HEMDE KENDİ ÜRÜNÜ.......
Aynen

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GM'nin yağ ürettiği felan yok. Kutunun içindeki yağ mobil super s 10w-40. Mobil 1 0w-40 tabiki mobil super s 10w-40'dan iyidir.(super s(yarı sentetik), mobil 1(tam sentetik).

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
castrol edge 0-40w nasıldır bi fikri olan varmı?120ytl bu seferki bakımda onu kullanmayı düşünüyorum.normalde gm kullanıyorum.bu arada gm yi artık mobil üretmiyo ortaklığı bitmiş.Şuanki gm yağını shellden temin ediyormuş.

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
castrol yeni bir yağ çıkardı bugünlerde tv kanallarında reklamıda yapılıyor aslında denenebilir

AstraCd2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arac 150 bın km de lpg li
yag yakma problemi var
20w 50 kullansam daha mı ıyı olur?
hem kalın zor eksılır hemde ucuz dıye dusunuyorum?

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arac 150 bın km de lpg li
yag yakma problemi var
20w 50 kullansam daha mı ıyı olur?
hem kalın zor eksılır hemde ucuz dıye dusunuyorum?

Fazla kalın yağ yağ pompanı bozar araba yatak sarar. ne olursa olsun 5w 40 veya 10w-40 kullanmalısın. yağ yakma sorunu varsa evvela sübap lastiklerini ve keçeleri vs. kontrol ettir kaçak olabilir şayet kaçak yoksa yağ değişiminde yağına bor power ekle.

Son düzenleme:

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizce mobil 0w 40 mı yoksa castrol edge 10w 60 mı...