06LOL52 is dead :(

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun abicim pertlik bi durumda yoktu olmadı toplatıp yine istediğin aracı alırsın abi? hakkında hayırlısı abi çok geçmiş olsun tekrar..

çok çok teşekkür ederim emirhan dostum bugün yaptıgım bi telefon görüşmesi benimde aklımı karıştırdı aracı 9000liraya almıştım bugun sigorta şirketiyle yaptıgım telefon görüşmesinde aracın kasko degerine 13000lira dediler :D

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun arkadaşım.üzüldüm, daha önce görmüşlüğüm var gibi geliyor bana senin arabayı, marmaris'ten mi almıştın arabayı?

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizde bişey yoksa gerisi sonradanda olur geçmiş olsun

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Cana gelmemiş şükür.
Aracın kasko bedelinin yarısını geçtiğinde pert oluyor ama sen yarısını kabul edersen alıp toplatabilirsin.incik boncuğu ile görünmedik masraflar çıkar elbet ama arabanın kaza öncesinde bozuk bir yapısı yok olarak görünüyor resimden ve nizami ölçülerine dikkat ederek yapabilecek ustasına gidersen içine sinecek şekilde de yapılır bence.Servis dışında iyi bir kaportacı tavsiyesi istersen memnun kalacağın 2-3 yere yönlendirebilirim.Ama yok bu bahanesi olsun hevesim bitti dersen de en ekonomik seçeneği belirleyip kafandaki diğer araca yönlenebilirsin.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Cana gelmemiş şükür.
Aracın kasko bedelinin yarısını geçtiğinde pert oluyor ama sen yarısını kabul edersen alıp toplatabilirsin.incik boncuğu ile görünmedik masraflar çıkar elbet ama arabanın kaza öncesinde bozuk bir yapısı yok olarak görünüyor resimden ve nizami ölçülerine dikkat ederek yapabilecek ustasına gidersen içine sinecek şekilde de yapılır bence.Servis dışında iyi bir kaportacı tavsiyesi istersen memnun kalacağın 2-3 yere yönlendirebilirim.Ama yok bu bahanesi olsun hevesim bitti dersen de en ekonomik seçeneği belirleyip kafandaki diğer araca yönlenebilirsin.

önerilerin için çok teşekkür ederim işte pazartesi günü nihayi sonuç çıkacak ortaya pertmi değilmi 13000 kasko degeri çıkarmışlar bana 10 11 lira verirlerse dk tutmam elimde ama yok 7 veririz 8 veririz derlerse toplayın derim araçta tereyağoğlu yetkili serviste özenle toplarlarmı bilemiyorum

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun.10-11 alabilirsen güzel rakam .O fiyatlara vermek mantıklı.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve sonunda geçen gün beklenen haber geldi araç 13000 kasko degeri üzerinden pert oldu...şimdi sizce bu deger üzerinden ne kadar para geçer elime?

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun onur inş. istediğin parayı verirler çıkarırsın elinden artık kullanmak istemezsin arabayı.