02.06.2012 - Yeşilköy Sahil Buluşması

• Konuyu başlatan AEE25
  • Başlangıç tarihi
A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 02.06.2012 - Yeşilköy Sahil Buluşması

Bende herkesi topladıktan sonra kaçarım :D :D
Sercan anamönüyü kime kitleyeceğimize bir araya geldiğimizde karar veririz.. ;)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Benim o gün için saat sıkıntım yok, Cumartesi akşamı avrupada hemen hemen her yer kalabalık olucağından yapabileceğimiz birşey yok :) Erken gelindiği taktirde park sıkıntısı yaşıyabileceğimizi pek sanmıyorum.. Tabi buda sizin elinizde olan birşey :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Beni çekemezsin bir yere çünkü arkadaşımın doğum günü olduğundan 12 dedim mi kalkarım ben :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Bu arada arkadaşlar benim anlamadığım bir olay var, bu buluşmayı planlayan ben değilim ama ihale üstüme kaldı gibi görünüyor şuanda ve ben bir açıklamada bulunmak istiyorum..
Katılım listesi buluşmaya geliyorum diyen kişilerden oluşmakta, kafama göre yazmışlığım yok(bunu bilin).. Maksadımız ikili ilişkilerimizi güçlendirmek, sohbet muhabbet, ayrıca kalabalık olma gibi bir zorunluluğumuz da yok, geliyorum deyipte gelemeyen arkadaşlara darılmayızda gücenmeyizde.. Gelebilecek olan arkadaşların teşrif etmeleri sohbeti koyulaştırır, misafirimiz oldukları içinde bizi onurlandırır :)

Bu tarz buluşmalara sokak ağazı ile "çıtır" deniliyor, esas olan 17'sindeki buluşma.. ;)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Bu arada arkadaşlar benim anlamadığım bir olay var, bu buluşmayı planlayan ben değilim ama ihale üstüme kaldı gibi görünüyor şuanda ve ben bir açıklamada bulunmak istiyorum..
Katılım listesi buluşmaya geliyorum diyen kişilerden oluşmakta, kafama göre yazmışlığım yok(bunu bilin).. Maksadımız ikili ilişkilerimizi güçlendirmek, sohbet muhabbet, ayrıca kalabalık olma gibi bir zorunluluğumuz da yok, geliyorum deyipte gelemeyen arkadaşlara darılmayızda gücenmeyizde.. Gelebilecek olan arkadaşların teşrif etmeleri sohbeti koyulaştırır, misafirimiz oldukları içinde bizi onurlandırır :)

Bu tarz buluşmalara sokak ağazı ile "çıtır" deniliyor, esas olan 17'sindeki buluşma.. ;)

Emre Allah kolaylık versin kardeşim.  005hihih

Bu Cem'i ne yapsan mutlu edemezsin. Buluşmada çekeceğin var.  005hihih

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:

heh şimdi yiosa gelmeyin :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CEM link' Alıntı:
vay arkadaşşşşş :D emeklileri yaşatma derneği buluşmasına gidiyoruz sanki biri 10 da kacıo dieri 12 de :D
Olm ben bütün akşamı aynı yerde geçiremem başka programımızda var anla yani :) Ne de olsa cumartesi gecesi :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya üzüldüm şimdi, emre anamönüyü cem kardeşimize dayama sakın :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Napiyim işte açık sözlüyüm huyum kurusun :)