0 teypmi/2. elmi

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa b aracıma 0 yada 2. el bi cd ve usb girişli bir teyp almak istiyorum 0'ı 190 tlye pioneer'in bir cihaz buldum sizde arastırıp 2. elmi almalıyım birde bu çin malı şeyler daha ucuz ne kadar kalitelidir garip garip markalı ürünleri kast ediyorum

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her zaman sıfır...

banada öyle geliyor abi önerin varmı marka konusunda

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:52 ----------

arkadaşım istersen elimde tam senlik teyip var jameson js-4000 usb flash cd sdcard hepsını calıstırıyor uygun fiyata verıyorum egzoz yaptırcam aracımada
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-sahibinden-kiralik-dublex-ev-156077261/detay
abicim iyi güzelde dublex ev ilanı atmıssın :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada öyle geliyor abi önerin varmı marka konusunda

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:52 ----------

abicim iyi güzelde dublex ev ilanı atmıssın :)

olsun :) evde tam senlik..çekicen corsayı önüne tamam işte.napıcan teybi :D

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır pioneer al, ömürlük kullan...
Lakin arabayı satarken sök o teybi verme başkasına :D

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla peder bey'e 2010 yılında Toros aldığımızda adam gözümüzün önünde teybini söktü. Para verdim ben ona kusura bakmayın dedi.
O günden beri para verilip alınan teybin yeni sahibine verilmeyeceğine karar verdim :D

o para verdide biz opucuk vererek mı alıyoz arabayı yapmayın gozunu seveyım
gecen yasadım vectrayı takasa vercektık adam la konustuk sona dogru gelırken ıcınden tesısatı sokerım dedı bende dedım fıyatı ona gore yazmadın mı yok dedı oyle seymı olur dedım tesısatla verıyorsan ver yoksa bol musterıler dedım kapattım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:58 ----------

gösterdiğin malı vereceksin arabada göstermediysen sök götür istediğin yere tak o zaman sıkıntı yok