0 Rh (-) Negatif Kan [Ankara] 05.08.08

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saolun arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ederim çok düşüncelisiniz...

durum hakkında bilgi veririm size...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Mustafa Konuyu gördüm ve bizim lösemili arkadaşımızı için yaptığımız isimlerle görüştüm ve 4. isimlede son görüşmemi yaptım yazıkki biliyorsun belki kan bağışı ardından 6 ay tekrar kan verememeyi göz önünde tutarak verdikleri sözü tutamamak korkusu ile üzülerek red ettiler..
Ancak bir arkadaşımın bana 0RH- kan konusunda tavsiyesini sana ileteyim.Askeriyede veya karakollarda izin almak isteyen gönüllü kişilerden genelde zor da olsa bulunan kan gruplarını bulabilmek daha kolaymış.Deneyebilirsin.Yapabileceğim bir şey olursa yine bana bilgi verirsin..Üzgünüm yardım edemediğim için..(kan değişimi kabul edilirse ben 0RH+ kan verebilirim.Bunuda sorabilirsin)""

Çok sevindim..Sonradan gördüm bulunabildiğini kusura bakmayın;) yorgunluk olsa gerekk:(..

çok teşekkür ederim sevda hanım. eğer sizinde tekrardan ihtiyacınız olursa fatih hastanesine bi müracaat edin. çok yardımcı oluyolar kan konusunda... takası kabul ettiler..

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Yeni gördüm.Eğerki dün görmüş olsaydım bugün ankaraya patronum geldi onuna gönderirdim.Çok Lazım olursa Bana ulaşıverin Hemen burdaki hastaneden kanımı aldırırırım onu buz kovasına koyup size İlk ankara otobüsüyle yollarım..size plakayı veriririm siz ordan alırsınız.burdan ankara 6 saat sürüyor. Telim : 0 258 373 77 09 - 373 03 54 -0 536 253 47 23 istediğin an arayabilirsin...gece gündüz farketmez..

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun kan gurubum tutmuyo yapacağım birşey varsa ben hazırım istanbuldan

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
takasta kan lazım olursa 24 saat arayabilirsin mustafa 05335493225 6 ay sonra tekrar veririm sorun değil

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinizde çok iyisiniz... Rabbim zorda kalanlardan sizin gibi kullarını eksik etmesin...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar çok şükür hastamız hızla iyileşmekte... Allah sizden razı olsun...