0 Rh (+) kan aranıyor baymustang

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nihavent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
"Çok Geçmiş olsun
Başlığı görüp açtım kan grubum aynı diye , İstanbul muş gerçi uzaktaymış derken allahtan halletmişsiniz.İnşallah en kısa sürede iyileşirler, ve buna sebep olanlar hakettiği şekilde cezalandırırlar.

Bu sitede 'kan grupları' diye açılan sayfanın bir işe yaramadığını :mad:milletin oraya haybeye isim soyad /kan grubu ve adres yazdığını gördük daha önceleri! Neyseki aramızda bu konuda sağduyulu kişilerde var azımsanmayacak kadar.Umarım gerek duymazsınız tekrar.Büyük Geçmiş Olsun"

mustafa cok gecmiş olsun allah allah şimdı durumlari nasıl dayınların ?

Mustafa büyük geçmiş olsun telefonda detaylı konuşamamıştık oldukça büyük bir kaza atlatmışlar yaradan acil şifa versin telin diğer ucundayım şişliye gelmem bir saati bulur.

mustafa bursadan olabılcek bırşey varsa yardımcı olabılırım cok gecmiş olsun

Mustafa abi geçmiş olsun. :/

Varsa elimizden gelecek bir şey çekinme abi,söyle.

hepinizden allah razı olsun.

kan olayıda dün gece biz kan işini hallettik fakat taze kan ihtiyaç olunursa acilen sizleri arıcam duyarlı olduğunuz için tşk ederim
mustafayı aradım taze acıl kan lazım olabılırmış olursa duyarlı arkadaşların yardımına ıhtıyac olucak

kardeşim çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Benim kan grubuda A RH + İstanbulda olmasam bile gerektiği takdirde yinede yardımcı olmaya çalışırım.

çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Benim kan grubuda A RH + lazım olursa gelirim .

izmir ve aydın aradında bir yerde olsa şuan atlamış arabaya geliyordum. Ne yazkki İstanbulda

Geri