0 Km Alınan Araçtaki Boya Kusurları.

derin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HERKESE MERHABALAR. TÜM ASTRA SAHİPLERİ İLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM BİR KONU VAR;
ARACIMI ALDIKTAN YAKLAŞIK 20 GÜN SONRA ARACIN SOL ARKA KAPISINDA VE BİR KAÇ YERİNDE DAHA DAMLA ŞEKLİNDE LEKELER FARKETTİM.SERVİSE BAŞVURDUM ANLAYAMADILAR VE BANA KENDİLERİNİN BİRŞEY YAPAMAYACAKLARINI KONUYU OPEL MERKEZ İZMİRE BİLDİRMEMİ SÖYLEDİLER.İZMİRİ AYNI GÜN ARADIM ŞİKAYETİMİ BİLDİRDİM.BENDEN FOTO İSTEDİLER VE DÖNÜŞ YAPILACAĞINI SÖYLEDİLER.BU ARADA BEN ARACIMI ALMAYA GİTTİĞİM GÜN ARACI TESLİM ALMADAN ÖNCE ARACIN TAMAMININ FOTO ÇEKTİM.LEKEYİ FARKETTİKTEN SONRA FOTOLARA BAKTIM VE AYNI LEKENİN FOTOLARDADA OLDUĞUNU GÖRDÜM.İZMİRE HEM ÖNCEKİ FOTOLARI HEM YENİ ÇEKTİĞİM FOTOLARI GÖNDERDİM.1 HAFTA KADAR SONRA BANA DÖNÜŞ YAPILDI FOTOLARIN KARŞILAŞTIRILDIĞI VE ARACIN BANA LEKELİ OLARAK VERİLDİĞİ SÖYLENDİ VE BANA TALEPLERİM SORULDU.BEN ARACIN DEĞİŞTİRİLMESİNİ VEYA BANA AYIP ORANINDA BEDEL İADESİ YAPILMASINI TALEP ETTİM.BANA TALEPLERİMİN UYGUN OLMADIĞINI VE BEN ARACI ALMADAN BU LEKELERİ GÖRMÜŞ OLSAM BİLE ANCAK 700 TL İNDİRİM YAPILACAĞINI,YAPACAK BİR ŞEY OLMADIĞINI ARACI ALDIĞIM BAYİYLE GÖRÜŞMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER.BAYİYE TEKRAR GİTTİM ONLARDA ARACIN KENDİLERİNE MERKEZDEN GELDİĞİNİ ONLARIN DEDİĞİNİN DIŞINDA HAREKET EDEMİYECEKLERİNİ YOKSA SUÇU KABUL ETMİŞ SAYILACAKLARINI SÖYLEDİLER.BEN BUNUN ÜZERİNE KENDİLERİNİ TÜKETİCİ MAH.VERECEĞİMİ SÖYLEDİM VE AVUKATA VEKALET VERDİM.2016 TEMMUZ AYINDA DAVA AÇTIM.MAHKEME ARACIN BİLİRKİŞİ TARAFINDAN İNCELENMESİNİ İSTEDİ.ARAÇ İNCELENDİ VE ARAÇTAKİ LEKELERİN ÜRETİM HATASI OLDUĞU VE ARACIN AYIPLI MAL OLDUĞU BELGELENDİ.ARALIK 2016'DA MAH.SONUÇLANDI VE BANA AYIP ORANINDA BEDEL İADESİ YAPILDI.BEN BU ZAMANA KADAR TÜKETİCİ HAKLARI İLE İLGİLİ PEK BİR BİLGİ SAHİBİ DEĞİLDİM.MAALESEF BENİM İÇİN KÖTÜ BİR TECRÜBE OLDU AMA HAKLI OLDUĞUM ORTAYA ÇIKTI.SİZİNDE BAŞINIZA BÖYLE BİR DURUM GELİRSE SERVİSİN SİZİ BAŞINDAN SAVMASINA İZİN VERMEYİN.thumbnail_20160620_101309_resized.jpg thumbnail_20160620_101309_resized.jpg thumbnail_20160620_101357_resized.jpg thumbnail_20170729_143129_resized.jpg

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Çabanız gayretiniz uğraşınız boşa gitmemiş ve sonucunu almışsınız, tebrik ederim.

Bu gibi durumlarda sürecin uzun ve yorucu olması insanların gözünü korkutuyor ama sizin davranışınız çevrenize ve forumdaki arkadaşlara örnek teşkil edecektir. Duyarlı davranışınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Saygılar.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Açık söyleyim helal olsun. En doğru kararı aracı alırken fotoğrafları çekerek yapmışsınız. Ben olsam heyecandan unuturdum.