0 ARACIN MTV SİNİ KİM ÖDER...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 0 ARACIN MTV SİNİ KİM ÖDER...

Aydn link' Alıntı:
2013 1.4 benzinli aracı olanlar 430 küsür. Her yıl verdiğimiz vergi ile her yıl lastik alırız..
ha 1.4 ha 1.6 fark etmıyor  ıkımızde aynı vergıyı verıyoruz 1.6 dan sonra değışıyor işler

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ne fark eder abi. Arabayı alırken ötv kdv, içine benzin koyarken kdv, lastiği yağ değişimi vs. vs. kdv yine.. Birde yıllık vergi, 2 yılda bir muayene için vergi.. Ondan sonra "haydi bize saygı duyun"...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ne fark eder abi. Arabayı alırken ötv kdv, içine benzin koyarken kdv, lastiği yağ değişimi vs. vs. kdv yine.. Birde yıllık vergi, 2 yılda bir muayene için vergi.. Ondan sonra "haydi bize saygı duyun"...
neyse sonra muhabbete devam ederız gıdıp bankamatikten vergı yatırmam lazım  battle_Teroriste

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kredi kartı ile gib.gov.tr'den yatınca taksit yapıyordu eskiden bankalar. Hala var mı acaba?

hüso1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkaşım normalde bayinin yatırması gerekir bende ödediklerini zannedip 4 ay farketmedim tesadüfen internetten baktım yatırılmamış abartmıyorum 10 kez bayi yi aradım  güya  unutmuşlar her aramamda birşeyler uydurdular ve sonunda ekcan opel bayi müdürü ile tlf görüştümde bu sayede  ödediler...

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yıl sonunda araç  satışları çok oluyor. Bayiler genelde toplu ödediklerinden dekont bir süre sonra geliyor. Bayiyi arayıp sorun mutlaka öyledir. Benim şimdiye kadaraldığım tüm sıfır araçlarda dekont 1-2 hafta sonra geldi.

Joker24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: 0 ARACIN MTV SİNİ KİM ÖDER...

Benimde aynen 1 ay sonra internet vergi dairesininden kontrol ettiğimde ödendiğini farkettim. Kazık yedik diye düşünmüştüm bi baktım ödemişler. Yoksa telefon açıp kavga edecektim.:D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Benim bildiğim aldığınız yer öder !!!

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ödediklerini söylüyorlar fakat işi garantiye almak lazım .. belli süre sonra kontrol etmek lazım yine.
Birde şunu gördüm, bana verdikleri araç faturasında anlaşmış olduğumuz rakamdan 1000 tl eksik yazmışlar. Aldığım an soracaktım araya kasko, teslimat falan girdi unuttum.
Bu bayilerde her türlü oyun var anladığım kadarıyla.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkitolki link' Alıntı:
ödediklerini söylüyorlar fakat işi garantiye almak lazım .. belli süre sonra kontrol etmek lazım yine.
Birde şunu gördüm, bana verdikleri araç faturasında anlaşmış olduğumuz rakamdan 1000 tl eksik yazmışlar. Aldığım an soracaktım araya kasko, teslimat falan girdi unuttum.
Bu bayilerde her türlü oyun var anladığım kadarıyla.
Fatura düşükse vergiden çalıyorlardır.