derrbeder kullanıcısının son içeriği

 1. D

  Opel Astra 2006 Sabah Calismiyor 20 dk bekliyorum

  Maf sensorunude kontrol etmeni öneririm kardeşim.
 2. D

  debriyaj baskı balata değişimi

  Astra h larin işçiliğine 650 TL istiyorlar Düzce'de
 3. D

  gaz pedalı pozisyon sensörü arızası

  bende önce söktüm temizledim yerine taktım biran sonra arıza terkrar ettim.daha sonra sadece pedala gelen bağlantı soketini incelediğimde çok gevşek olduğunu farkettim.dişi olan kısımdaki metal yüzeyleri biraz birbirine doğru sıkıştır inşallah düzelecektir.
 4. D

  gaz pedalı pozisyon sensörü arızası

  bende aynı sorunu yaşadım pedela gelen koblunun dişi kısımlarında temassızlık oluyor o kısımla ilgilenirsen düzelir inşallah.
 5. D

  gaz pedalı pozisyon sensörü arızası

  merhaba ankarada önerdiğiniz biri varmı acaba
 6. D

  Yeni Üye derrbeder

  Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz. Kullanıcı Adı: derrbeder Adınız Soyadınız: Nuri İkamet ettiğiniz yer: Duzce Mesleğiniz ve yaşınız: Muhendis Cinsiyetiniz: belirtilmemiş Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız...
 7. D

  Çalışıp stop etme

  Merhaba arkadaşlar.aracim bir kaç gündür genelde motor soğukken marsa basıp çalıştırıyorum lakin anında geri stop ediyor bu sorun çözmek için izlemem gereken yol nedir.oncelikle mazot filtresini değiştirdim
 8. D

  Eksik sigorta

  Arkadaşlar kusura bakmayın zırt birt konu açıyorum ilk defa Opel arac kullanıyorum.birsey dikkatimi çekti sigorta kutusunda bazi yerlerin boş olduğunu farkettim sizde bir bakarmisiniz.
 9. D

  Tekrar stop etme sorunu

  Arkadaşlar stop etme bugün yine tekrarladı.mazot filtresini değiştirdim.Ancak bir şey dikkatimi çekti kontağı açtığımızda yakıt akış sesini duyarız ya sanki olması gerekenden fazla sürüyor gibi birde enjektör lere giden yerden fisssssss diye bir hava sesi geliyor.onerileriniz nelerdir.
 10. D

  Merhaba Bir Ben Eksiktim 😊

  Hoşgeldin abi Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.
 11. D

  Geçmiş Olsun

  Elazığ ve civar illerde yaşayan tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun.Allah bu acıları bir daha yaşatmasın.Ama malesef bunlar olağan ve kıyamete kadar olacak şeyler.Her daim tedbirli olmalıyız.Bizler tedbirimizi aldıktan sonra takdir Allah ın. Tekrar çok geçmiş olsun.
 12. D

  Stop etme

  Merhaba.Aracım dün gece ve bu sabah çalıştırdıktan 1-2 sn içinde geri stop ediyor.Bir kaç tekrardan sonra normale dönüyor.yolda çekişimde veye devirlenmede herhangi bir sorun yok. şüphelerim:2 Gün yakıt ışıgı yanmış vaziyette kullandım.Acaba mazot kalitesizmiydi yada mazot filtresindemi sorun...
 13. D

  S.aleyküm

  Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim
 14. D

  S.aleyküm

  2011 1,3 İle aranıza katıldım.İsmim nuri.Allah herkese kaza bele vermeden kullanmayı nasip etsin.
Üst