Vites Boşlama Problemi (Yardım )

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yenı aldıgım mını cooper la dun akşam saatlerı sahilden gıderken , ısıklarda durdum .. daha sonra 1 vıtesle kalkarak 3 vıtese kadar geldım daha sonra 4 de attıgımda arabanın 4 vıtesı bır boşladı gecmedı yanı boşa geldı vıtes,gerı 3 taktım ordan hemen bır cep e girdim.. Arabanın vıtesı 3 de takılı kaldı dıger vıteslere gecmıyor , allahdan duz yoldu 3 vıteesde kaldırarak eve kadar getırdım..vites sımdı ılerı gerı oynuyor fakat 3 vıtesden cıkmıyor bu ne olabilir ? BASINA BÖYLE BIR DURUM GELEN VAR MI ?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
vites kolu bağlantılarında sorun olabilir....

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yenı aldıgım mını cooper la dun akşam saatlerı sahilden gıderken , ısıklarda durdum .. daha sonra 1 vıtesle kalkarak 3 vıtese kadar geldım daha sonra 4 de attıgımda arabanın 4 vıtesı bır boşladı gecmedı yanı boşa geldı vıtes,gerı 3 taktım ordan hemen bır cep e girdim.. Arabanın vıtesı 3 de takılı kaldı dıger vıteslere gecmıyor , allahdan duz yoldu 3 vıteesde kaldırarak eve kadar getırdım..vites sımdı ılerı gerı oynuyor fakat 3 vıtesden cıkmıyor bu ne olabilir ? BASINA BÖYLE BIR DURUM GELEN VAR MI ?
viteslerin geçişini sağlayan hilal sıkışmış sanzıman incek

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
baskı balatada olabilir

HMTZGN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma geldi vitesi sert kullanmıştm 2ye alırken vites kolundaki hareketi motora ileten plastik bir parça var o kırılmış,umarım sizinkide böyledir.vites kolunun olduğu bölümü sökerseniz görebilirsiniz. vites takılı kaldığı için şanzıman ve baskı balatalık bir durum olduğunu düşünmüyorum.benimkide 2 de takılı kalmıştı.

opdrog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de öyle,benim de başıma gelmişti.Yalnız 600-700 tl gibi fiyat veriyorlar değişim için.Bi de o plastiği ertip yapıyorlar,o da 10 tl.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma geldi vitesi sert kullanmıştm 2ye alırken vites kolundaki hareketi motora ileten plastik bir parça var o kırılmış,umarım sizinkide böyledir.vites kolunun olduğu bölümü sökerseniz görebilirsiniz. vites takılı kaldığı için şanzıman ve baskı balatalık bir durum olduğunu düşünmüyorum.benimkide 2 de takılı kalmıştı.

aynen dedıgınız gıbı , vıtesın gecısını saglayan aradakı tel kopmus , yenısını taktırdım sorun cozuldu ,tesekkurler yorumlar ıcın ,,

fıyatıda 600tl tuttu bu normal mı ?