Paspas tercihi

Ynt: Paspas tercihi

kürsad link' Alıntı:
Liste yapılacaksa Astra Sedan için beni ekleyebilirsiniz.
nasil olsa istanbuldasiniz listeyle falan hic ugrasmadan odaktan alin bence.

BÜLENT link' Alıntı:
Adet toplanirsa fiyat alinabilir fiyati orjinal paspasla ayniydi yanlis hatirlamiyorsam.
Ama daha kullanisli arti olarak arka orta bolmede mevcut.
Orjinal paspasta arka orta bolme yok hemde tam kapatmiyor aracin icinden cikan hali paspasla ayni ebatta.
3d daha kullanisli anliyacaginiz.
ankaradayım ben ve bu paspastan istiyorum. nasıl alabilirim kim yardımcı olur? aracım yeni astra sedan cosmo 1.4

berfe link' Alıntı:
ankaradayım ben ve bu paspastan istiyorum. nasıl alabilirim kim yardımcı olur? aracım yeni astra sedan cosmo 1.4

Opel odaktan Tarık tunç beyi arayıp talepte bulunursanız size kargoyla gönderebilir.

DERSİMLİ link' Alıntı:
Opel odaktan Tarık tunç beyi arayıp talepte bulunursanız size kargoyla gönderebilir.
045thumbsup 045thumbsup

bugun paspasımı teslim aldım ve tam anlamıyla bire bir uyum sağladı.
odaktan çağrı bey ilgilendi sağolsun. ellerinde bir adet kalmış bir hafta bekleti benim için bugunde kargoyla geldi. orijinal paspaslarıda yıkatıp saklayacağım.

arkadaşlar aracımı yeni aldım opel atköyden sport donanımlı fakat verilen paspaslar çok kalitesiz geldi bana sanki orjinal değil...bayi bu paspasları orjinal vermek zorunda mı yoksa kendileri dışarıda yaptırdıkalrı bir paspası mı veriyorlar bize...paspasım ince halı kenarları beyaz dikişli.

huseyin_k80 link' Alıntı:
arkadaşlar aracımı yeni aldım opel atköyden sport donanımlı fakat verilen paspaslar çok kalitesiz geldi bana sanki orjinal değil...bayi bu paspasları orjinal vermek zorunda mı yoksa kendileri dışarıda yaptırdıkalrı bir paspası mı veriyorlar bize...paspasım ince halı kenarları beyaz dikişli.

Size verilen orjinal pas pas.

Teşekkür ediyorum cevap icin tamamdır. ..kadife gorunumlu paspas var opelin aksesuar sitesinde bunlardan kullanan var mi acaba

Geri
Üst Alt