Necvox Dvn-A 1033 Android Cihaz İncelemesi

Ben Dvn-A 1159 kullanıyorum. Telefonu (Samsung S2) eşleştirip, rehberi de yüklüyorum. Kontağı kapatıp-açtığımda maalesef cihaz eşleşmiyor, bağlantı kesildi diyor. Malum cihaz android, acaba yeni güncelleme gelecekmi? Cevap için teşekkürler.

@necvoxsocial hocam bu cihazların android yapılarında en düşük destekledikleri versiyon nedir ? 4.0 altında desteklememe gibi bir durum oluyormu.

Ben Dvn-A 1159 kullanıyorum. Telefonu (Samsung S2) eşleştirip, rehberi de yüklüyorum. Kontağı kapatıp-açtığımda maalesef cihaz eşleşmiyor, bağlantı kesildi diyor. Malum cihaz android, acaba yeni güncelleme gelecekmi? Cevap için teşekkürler.

Otomatik bağlantıya izin verdiniz mi ilk bağlantıda ?

@necvoxsocial hocam bu cihazların android yapılarında en düşük destekledikleri versiyon nedir ? 4.0 altında desteklememe gibi bir durum oluyormu.

Genel olarak eski sistemlerde 2.3 sürümüne kadar var. Bizim sistemde 4.4.4 var daha stabil çalışması için

mrb ekran gerçekten harika geçen hafta taktırdım ama hemen sökmek zorunda kaldık
çünkü aracın(2017 astra k excellence) otomatik park pilotunu desteklemiyor
bununla ilgili çalışma varmı

mrb ekran gerçekten harika geçen hafta taktırdım ama hemen sökmek zorunda kaldık
çünkü aracın(2017 astra k excellence) otomatik park pilotunu desteklemiyor
bununla ilgili çalışma varmı

Mühendislerimiz konuyla ilgili çalışıyorlar. yakın zamanda buradan bilgi verebilirim sizlere

Tekrardan Merhaba astra k (excellence) otomatik park pilotunu desteklemiyordu
bununla ilgili çalışma vardı tamamlandimi ? Iyi çalışmalar

şimdi opel servisinden aradılar kampanya yapmışlar, necvox 1033 multimedya cihazı istermisiniz diye sordular, biraz araştırdım sanırım bir sizin tanıtımını yaptığınız ürün var birde dvnp 1033 var. tanıtım yapılan ürünle bu ürün arasında ki fark nedir. görünüm olarak tanıtımda ki ürünü çok beğendim

Sayın necvox social.. Benim aracım.. 2012 insignia 1.4 t. Aracımda necvox black edition var. Fakat arayüzlerini ve basmatik gibi olan dokunmatik özelliğini beğenmiyorum. Necvox sitesinde insignia uyumlu android uyumlu yeni bir multimedya sistemi görünmüyor.. Dvn 1033 and mult medya benim aracıma uyumlu mu.. Yoksa hangisi uyumlu. Tavsiye niz nedir..

Geri
Üst Alt