Ne işe yarıyorlar ??

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ben arabayı aldıgımda kullanım kıtapcıgı yoktu ondan dolayı bır yerden de bulamadım sorım dedım... AS , TP , RDS , REG VE ' BC ' tusu ne işe yarıyor__?? asagıdaki resimde kırmızıyla gösterdım

Ekli dosyalar

• 1212.JPG
    1212.JPG
    71.8 KB · Görüntüleme: 47

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu 5 tane fonksiyonu bilen yok mu arkadaslar ???

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ben arabayı aldıgımda kullanım kıtapcıgı yoktu ondan dolayı bır yerden de bulamadım sorım dedım... AS , TP , RDS , REG VE ' BC ' tusu ne işe yarıyor__?? asagıdaki resimde kırmızıyla gösterdım

simdi kardesim,
TP türkiyede bir ise yaramaz,almanyada avrupada radio dinlerken eger trafik ile ilgili anons varsa o dügme basik iken aniden yayini yol durumunu verir,trafik tikanikligini, veya kaza varsa dikkat gibi olaylari verir...böyle bir yayin türkiyede yok..
RDS dügmesine basarsan dinledigin kanal ile ilgili bilgiler ekranda cikar mesela radio 7 gibi... REG yolda giderken o bölgenin yayinini veya dinledigin frekansin sehir degisirse frekans degisirse otomatik o yayninin frekansini bulur... BC dügmesine basarsan bord computere döner ekran yani arac bilgilerine anlik yakit vs. AS dügmesi kanal arayip bulunca kayit yapmak icindir..uzunca basinca dit diye bir ses gelir arama baslar,buldugu kanallari sirasi ile kayd eder 1..2...3 diye

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım çok teşekkürler aydınlattıgınız ıcın ...