Navimaster - Güncelleme İstek

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gfb19871
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Navimaster - Güncelleme İstek

GNSpower link' Alıntı:
Dostlar konuyu hortlatıyorum, merak ettiğim iki şey var. (:

Navimaster'da GPS açıkken SD karttan mp3 dinlemek mümkün mü peki? Ayrıca SD karttan dinlediğiniz mp3'leri direksiyondaki kumandadan değiştirebiliyor musunuz acaba?

Abi Navigasyon açıkken sadece Radyo veya Cd dinlenebiliyor .Ayrıca direksiyondaki kumandadan sadece Cd'den Radyoya , Radyodan Cdye geçiş ve Ses değişimi yapılıyor.Onun haricinde değişiklikler ister dokunmatik  ister teyp üzerinden yapılıyor.

gfb1987 link' Alıntı:
Abi Navigasyon açıkken sadece Radyo veya Cd dinlenebiliyor .Ayrıca direksiyondaki kumandadan sadece Cd'den Radyoya , Radyodan Cdye geçiş ve Ses değişimi yapılıyor.Onun haricinde değişiklikler ister dokunmatik  ister teyp üzerinden yapılıyor.

Hah sağolasın kardeşim, valla açıklayıcı olmuş. Bastım teşekkür butonuna valla. (:

navi çalışırken ipod üzerinden müzik dinleniyor necvox tada navimaster bilmiyorum

GNSpower link' Alıntı:
Hah sağolasın kardeşim, valla açıklayıcı olmuş. Bastım teşekkür butonuna valla. (:

Eyw.Abi snde sağol :) Ayrıca Navimaster alacaksan tavsiye ederim. Ben gayet memnunum  bravoo

GNSpower link' Alıntı:

Abi son güncellemeyle Sd karttan vs. Müzik dinlerken Navigasyon kullanımına izin veriyor.Bilgin olsun :)

Geri