Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

spitemre link' Alıntı:
Elektrotain iyidri stabıl daha bır sorununu gormus degılım benım ıhtıyaclarımı eksıksız karsılıyor onemlı olan sız ne ıstyrsunuz
Sendeki tesisata seyyar radyo baglasan bile iyidir emre.

BÜLENT link' Alıntı:
Sendeki tesisata seyyar radyo baglasan bile iyidir emre.

:D :D Eyvallah Bulent abıcım begendıgıne sevınmıstım bu arad Tolga abı ne yaptı bı msj atayım bakayım oda yapacaktı gorsutuk ama aldımı kı ??

İngilizce'yi Türkçe'ye çevirebiliyoruz, sorun yok

elektrotain internete bağlanabiliyormu?

Arkadaslar , hani navimaster'da sesi falan acinca arkada orijinal ekran cikiyor radyo kanalini gosteriyor ; normalde 3 5 saniye sonra kaybolmasi lazim benimkinde kaybolmuyor nedendir acaba bir ayari mi var bunun? Ekrana dokununca kayboluyor sadece kendiliginden gitmiyor.

Bir fikri olan yok mu? Saticiyla gorustum rds ayarini degistirin dedi ama cozmedi sorunu; navimaster kullanicilari sizde bu bilgi ekrani otomatik kapaniyor mu?

dreamofice link' Alıntı:
Bir fikri olan yok mu? Saticiyla gorustum rds ayarini degistirin dedi ama cozmedi sorunu; navimaster kullanicilari sizde bu bilgi ekrani otomatik kapaniyor mu?

Hocam cihazı fabrika ayarlarına çevirmeyi deneyin. Bir de "info" tuşuna bastığınızda bu ekran geliyor mu normal ekrandayken?

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam cihazı fabrika ayarlarına çevirmeyi deneyin. Bir de "info" tuşuna bastığınızda bu ekran geliyor mu normal ekrandayken?

reset attim bugun , rds ayarlarinda metin kaydirmayi actim degisen bir sey yok infoya basinca frekans bilgisi verwen ekran cikiyor bir daha basinca bu ekran cikiyor.

herhangi bir menuye girildiginde ekran kayboluyor ama ana ekranda kaybolmuyor.

dreamofice link' Alıntı:

Abi bende ayar yada kanal değişimi falan yaptığımda 5 saniyeliğine görünüyor sonra kendiliğinden kayboluyor.
Aslında bende senin tam tersine radyo dinlerken sürekli ekranda kalmasını istiyorum ama cihazı baya kurcalamama rağmen herhangi bir ayar bulamadım.  ::)

Geri
Üst Alt