Lpg de Gaz Yemiyor

Birali

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba yeni uyeyim opel astra sedan 1.4 2000 model araca sahibim
Araçda benzin ve lpg var
Araç lpg ye geçince stop edecek gibi rölanti 500 400 e düşüyor titreme oluyor sonra 800 900 çıkıyor lpg ile ilk hareket ederken gaz yemiyor gaz pedalını algılamıyor gibi yığılmaya yapıyor özellikle rampalarda çok büyük sorun yaşıyorum benzinde bu hiç sıkıntı yok benzin de lpg de harket halinde hiç bir sıkıntı yok konu ile alakalı ne yapılabilir yardımcı olurmusunuz

Lpg filtresi değiştin mi usta yakın zamanda yada gaz ayarı falan yaptırdın mı?

Arkadaşlar merhaba yeni uyeyim opel astra sedan 1.4 2000 model araca sahibim
Araçda benzin ve lpg var
Araç lpg ye geçince stop edecek gibi rölanti 500 400 e düşüyor titreme oluyor sonra 800 900 çıkıyor lpg ile ilk hareket ederken gaz yemiyor gaz pedalını algılamıyor gibi yığılmaya yapıyor özellikle rampalarda çok büyük sorun yaşıyorum benzinde bu hiç sıkıntı yok benzin de lpg de harket halinde hiç bir sıkıntı yok konu ile alakalı ne yapılabilir yardımcı olurmusunuz
Hararetin nasıl durumu ?

GAZ AYARINI BAKTIR BENZİNDE ROLANTİ DÜŞMÜYORSA LPG SİSTEMİYLE ALAKALI GÜZEL BİR LPG AYARCISINA GÖTÜR TÜP BAŞLIKLARINDANDA OLABİLİR GAZ TEPKİMESİNİ ARTIRT

Bendede benzer bir problem vardı iyi bir ustaya git bence enjektörlerden birine sinyal gelmiyor dediler beyinden yeni tesisat çektiler düzeldi birde benim arabam aynı anda hem benzin hem lpg yakıyodu.

Bendede benzer bir problem vardı iyi bir ustaya git bence enjektörlerden birine sinyal gelmiyor dediler beyinden yeni tesisat çektiler düzeldi birde benim arabam aynı anda hem benzin hem lpg yakıyodu.
Enjektör dediginiz benzin mi lpg enjektörü mü

Benzin enjektörlerinden biriydi. Lpg yi de etkiliyodu ama. Biraz zahmetli bir iş olduğu için uğraşmak istemezler ayar gönderirler

• Beğen
Tepkiler: Birali
Geri
Üst Alt