Kış Lastiği Seçimi

arkadaşlar lastik alırken alman kökenli adac test lerine bakıp öyle alın tarafsız ve sonuçları yorumlayabilir tercihinize göre alabilirsiniz.ıslak-kuru-ses-buz-kar olmak üzere birçok sonucu içeriyor

100 liraya petlas aldım üstelik h serisi bi lastik desen olarak kumho ya benziyor

micehline 160 istediler 140 kumho 160 continental 130 fulda 120 hankook
lassa ya bakmadım bi ona üzüldüm :(
ölcüm 195 60 15

karda dnemek nasip olmadı ama performans serisi yazlık potenzalarımdan iyi olcaktır

gecen sene potenzelarla karda 140 ibre gördüm yanımdan yürüyerek adam geçiyodu o derece patinaj düşünün yani :)

100 liraya petlas aldım üstelik h serisi bi lastik desen olarak kumho ya benziyor

micehline 160 istediler 140 kumho 160 continental 130 fulda 120 hankook
lassa ya bakmadım bi ona üzüldüm :(
ölcüm 195 60 15

karda dnemek nasip olmadı ama performans serisi yazlık potenzalarımdan iyi olcaktır

gecen sene potenzelarla karda 140 ibre gördüm yanımdan yürüyerek adam geçiyodu o derece patinaj düşünün yani :)
Adam hayatının rekorunu yürüyerek kırmış:)performans serisi V desenler falan kışın:eek:
dsc00246iz9.jpg

Son düzenleme:
bugun lastikleri çok agır testlerden geçirdim karlı yolda çogu kişinin kaldıgı yolu rahatlıkla geçti

yokusta kalkma testinden biraz zorlansada geçti

buzda tam bir felaket sanırım sadece çivili lastik buzda yol alır yada nokian kış lastikleri :)

NOT:arkalarda yazlık lastik varken sakın direksiyonu ani kırmayın ne olcagını bildigim halde meraktan kırdım 1 tur atarım sanıyodum :)
3-5 tur attım :)

tüm kışın michelin alpine kullandım çok ama çok memnun kaldım
tavsiye ederim

Michelin Pilot Alpin spor araçlar içinmi? Daha önce çok başarılı olduğunu duymuştum. :)

önce Melis hanim sizin sorunuzu cevaplayayim hertürlü aracta kullanilabilir sadece adi alpin sport. kislik lastikolarak ben lassa era ninda en iyiler arasinda oldugunu almanya oto lastik dergisinde okudum bence denemeye deger benin kisliklar iyi ama bitince secimimi lassa era dan yana yapacagim...

Son düzenleme:
lassa snoways2 plus derim, gecen kış uludag buluşmasına gelen arkadaşlar gördüler, bu lastiklerle corsa jeep gibiydi karda, herkese tavsiye ederim :good:

Good Year UltraGrip Performance 4 adet var aracımda ve kışın çok memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ederim çok yumuşak bi lastik.

Geri
Üst Alt