Eibach pro kit ile astra j de nasıl bir değişme olur cetvelli :)

Ynt: Eibach pro kit ile astra j de nasıl bir değişme olur cetvelli :)

+  thnxx

Kasım Çınar link' Alıntı:
kullananların yorumu zipladığı yönünde yakın arkadaşlarımda aynı yorumu yapıyor.

daos009 link' Alıntı:
kullananların yorumu zipladığı yönünde yakın arkadaşlarımda aynı yorumu yapıyor.

Abi biyerde yanlislik var diye dusunuyorum,bu zamana kadar iki farkli aracimda bes yil eibach yay kullandim kesinlikle ziplama durumuyla karsilasmadim

Gokhan super olmus birazdaha kullan bakalim herhangi bir olumsuzluk yasamassan direk taktiriyorum tekrar hayirli olsun

Oo hayırlı olsun, güle güle kullan, on numara görünüyor. :)

Yalnız arabanın cam çıtası istiyorum çığlıkları bana bile ulaştı. (:)

Bildiğim kadarıyla Eibach ların astra j ler için iki farklı modeli var. Aracınıza uygun olmayanı taktırırsanız farklılık gösterebilir. Zıplamalar bundan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Mesajla ben KW kullandım ve hiçbir problem yaşamadım.

Bende beğendim güle güle kullanın fakat araç alçalıyor görüntü on numara kullanım sıfır bana böyle bile alçak geliyor

adRe J link' Alıntı:
Siz piano black kapı direği düşünüyorken sanırım komşunuz direk piano black kapı yapmış yay yakışmış güle güle kullanın cam çıtaları  şart :)

reklamcının onu orası magane taksi yapılıyor kaplama ile :) direkler kaplanmadan önce çekmiştim.

Bu arada yorumlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

Aramıza hoş geldin kardeşim hayırlı olsun güzel olmuş yayları nerede taktırdın bende aramanı bekliyordum.direkleri kaça kaplattın 

araba syah olunca cam çıtası aranıyor hocam rockk

Geri
Üst Alt