Eğitimin kalitesi!

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ya sadece hadi vadi bir yere kadar. Yaw bir dizi idi abisinin mi kardeşinin mi karısı ile falan filan olan bir dizi. :mad:

Bilemedim abi ya ¿

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
bıçak taşımaya sorgusuz sualsiz 5 yıl ruhsatsız silah taşıyana yine sorgusuz sualsiz 10 yıl karşıklı kavga edene 2 şer yıl hapis cezası vereceksin(hapis derken yol yapımı ,taş kırma vs) .bak sokakta herkes birbirine nasıl mavi boncuk dağıtıyor.bırak asık suratlı olmayı :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bunlar askere gidincede aynı şekilde devam ediyorlar birde orda uğraşması var kazık kadar herifle en güzeli hitler usulü işe yaramıyorsa bas gazı sabun mu yapılacak kadavramı ona göre gönder gideceği yere ekonomiye katkıları olsun bari:)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her şehirde var böyle kendini birşey sanan çapsız grup içinde sosyalleşme açı ergenler. Bunların gerçekten nadir abinin şakayla karışık da bahsettiği gibi güzel sopa yemeye ihtiyaçları var, yoksa sakinleşemiyor hayvanlar. Genelde TV de izlediklerini gerçek hayata geçirmeye çalışıp bu sonuçlara vardırıyorlar. RTÜK sağolsun sigarayı sansürleyip yengesini çatır çatır götüren behlüle, 4 kişinin ırzına geçtiği fatmagüle, her bölüm kurşun yağdıran kurtlar vadisine sansür koymaz, komple altyapısı bozuk olan bir ülkede zaten çok normal bunlar. Ama yine fena durumda değiliz, yurtdışında otomatik silahla okul basıp 40 50 kişiyi katletme safhasına gelemedik henüz bu da iyi bişey :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Her şehirde var böyle kendini birşey sanan çapsız grup içinde sosyalleşme açı ergenler. Bunların gerçekten nadir abinin şakayla karışık da bahsettiği gibi güzel sopa yemeye ihtiyaçları var, yoksa sakinleşemiyor hayvanlar. Genelde TV de izlediklerini gerçek hayata geçirmeye çalışıp bu sonuçlara vardırıyorlar. RTÜK sağolsun sigarayı sansürleyip yengesini çatır çatır götüren behlüle, 4 kişinin ırzına geçtiği fatmagüle, her bölüm kurşun yağdıran kurtlar vadisine sansür koymaz, komple altyapısı bozuk olan bir ülkede zaten çok normal bunlar. Ama yine fena durumda değiliz, yurtdışında otomatik silahla okul basıp 40 50 kişiyi katletme safhasına gelemedik henüz bu da iyi bişey :D

İlahi Mert sen çok yaşa. :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
asdasd

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulen benim bütün hocalarla aram iyiydi. ünversitede 1 tane ingilizce hocası vardı elimden aldılar yani adamı :D tikim var her ders 10 kere gelip dürtüyordu beni en son benim şalterler atmıştı :D ondan sonra adam birdaha selam bile vermedi :Ddc ile geçtim derside :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanzımıza hiç kıl hocalarımız olmadı ya ona yanarım, hep orta vasat seviyede okullarda okudum ama hep elit ruhlu hocalarımız oldu pek de kavga gürültü görmedik

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yarın bağlı bulunduğumuz sendikanın şubesi okul önünde "kınama" açıklaması yapacak.

Önce şöyle güzelce bir kınayacağız. Sonra çok çok kınayacağız. Ha baktın olmadı kınarız. Yine olmadı, bu sefer kınarız!

Durum bu, kınarız biz! Cezai yaptırım yok. Polis gelir, araç gider, bir daha gelirler. Aslında hortum fena fikir değilmiş. Gerçekten vurdukça dağılıyor mu ipleri? :)