Değişik bir Astra GTC (Ankara) <Fotoğraflar 3. mesajda>

Ynt: Değişik bir Astra GTC (Ankara) <Fotoğraflar 3. mesajda>

Arkadaşlar bu araba kaplama ve sanırım Ankara Keçiören'de ikamet ediyor.Ziraat fakültesi kampüsünde ,Fatih köprüsünün altında karşılaştık ve yan yana gelip sahibiyle çok az da olsa sohbet ettik.Yakından görmenizi isterdim ,böyle bir şey olamaz süper ötesi bir araç. Allah kaza bela vermesin...

mucahitduran link' Alıntı:
Orhan'ın da dediği gibi son buluşmamızda gördüğümüz araç buydu... :)) Bunun haricinde dün şaşmaz karlıkçı halilde mineral beyaz GTC gördüm arkadaşlar forumdan mı bilemiyorum :)))

Bu aracın rengi, tipi on numara ama buluşmada bizi görünce gaza kökledi, ses var görüntü yok cinsinden :D
.
Mücahit, senin arabada olan aksesuarlar, ekstralar onda yok bence :))) Cosmo + olmuşsun :)

bugra_06 link' Alıntı:
.
Mücahit, senin arabada olan aksesuarlar, ekstralar onda yok bence :))) Cosmo + olmuşsun :)

Sağolasın dostum :)) ileride bir GTC düşünüyorum ama hayırlısı bakalım :)

mucahitduran link' Alıntı:
Sağolasın dostum :)) ileride bir GTC düşünüyorum ama hayırlısı bakalım :)

Allah gönlüne göre versin kardeşim:) Ben bir e92 320cd alayım daha da başka bir arabaya gerek yok:))

mcakman link' Alıntı:
atilim universitesinde misin?

Evet kardes atılım

bugra_06 link' Alıntı:
Allah gönlüne göre versin kardeşim:) Ben bir e92 320cd alayım daha da başka bir arabaya gerek yok:))
En doğru tespit daha ne istenirki :D

Valla bekar olsam hiç düşünmez GTC almak isterdim. Tam bu yaşların arabası. Nedense GTC'nin arkadan görünümü bana bir köpek türü olan "American Bully" leri andırıyor.

Agresif, sinirli, arka kısmı kaslı geniş :D Bayılıyorum şu arabaya...

Bu arada, bu kaplamalar yasak değil mi? Polis ceza yazar kesin :)

aracın maşallahı var.

chiv link' Alıntı:
....
Bu arada, bu kaplamalar yasak değil mi? Polis ceza yazar kesin :)
Ruhsata işletmek gerekiyor.

bugra_06 link' Alıntı:

Bizim birader bi şahin alayım başkasına gerek yok diyodu sırasıyla toyota volvo şimdide e92 3.20 cd ye transfer oldu.. geçen gördüm internette corvette lere bakıyodu abi satıp şundan mı alsam diye :D Bu işin sonu yok buğra en fazla 1 ay veriyorum sıkılacaksın o arabadanda yanla yanla nereye kadar :D

Geri
Üst Alt