CoRsA TEAM

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün yogun yagmur ve dolu nedeniyle aracım kızakladı ve bi duvarın köşesine vurdum.aracın önünde pek bişe yok aslında kaput yukarı kalktı o düzeltilebilir.sol farın tırnagının biri kırıldı.ön cam nası oldu anlamadım ama çatladı baya bi.ve 2 hava yastıgıda açıldı
kısaca yeni malzemeleri yazmak istiyorum
2 airbag
1 ön cam
1 corsa c nin (makyajlı) tamponu bende eskisi vardı
sizce bunların fiyatı nedir.sağolun simdiden iyi geceler

geçmiş olsun.
opel parçası satan sitelerden araştır sonra sanayide karşılaştır.
ben bişey merak ettim. emniyet kemerin takılı mıydı?
kemersizde airbagler patlıyormu corsada?

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birisi patlamıştı zaten değişirken bide başını kırdılar. Zar zor tornacıya söktürdük :D 1-2 ay arıza lambasıyla gezmiştik yaptıracak usta bulamadığımızdan :) Gerek yok o zaman şimdilik bi sıkıntı yok :)

bende 1 tane değiştim 15 gün sonra yine yandı. :)
ömrü bitiyor hepsinin. değişecem şimdi ama o yeni olan 1 taneyi nasıl bulacam onu bilmiyorum. :)
sökünce belli olur mu acaba?
olmazsada tek tek artık.

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mezular karışmasın

arkadaşlar bu corsateam de konular çok karışıyor,mevzuyu anlamak için enazından cevap yazarken " başlık " atalım bence.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CorsaC31´isimli üyeden Alıntı
Arkadaşlar bugün yogun yagmur ve dolu nedeniyle aracım kızakladı ve bi duvarın köşesine vurdum.aracın önünde pek bişe yok aslında kaput yukarı kalktı o düzeltilebilir.sol farın tırnagının biri kırıldı.ön cam nası oldu anlamadım ama çatladı baya bi.ve 2 hava yastıgıda açıldı
2 airbag
1 ön cam

geçmiş olsun

1 http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...zi-araclari-opel-corsa-c-airbag-orjinal/detay

2 Parça No : 161109
Parça Adı : CAM ÖN RENKLI COR.C
Fiyat (KDV Hariç) : 250.50 TL

3 http://www.opelburada.com/asp/group/56/Kaporta

arkadaşlar bu corsateam de konular çok karışıyor,mevzuyu anlamak için enazından cevap yazarken " başlık " atalım bence.

evet güzel öneri

+1907

CorsaC31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.
opel parçası satan sitelerden araştır sonra sanayide karşılaştır.
ben bişey merak ettim. emniyet kemerin takılı mıydı?
kemersizde airbagler patlıyormu corsada?
benim takılıydı ama arkadasımın takılı değildi emniyet kemeri.sürücü bendim tabi.arkadasımın kolu kırıldı ve ameliyat olması gerekebilir sırf emniyet kemeri takmadı die...parçalarıda sanayide ucuza halletmeye çalısıcam babam çok araba alıp yaptırdı tanıdıgı çoktur.ama tahmini masraf nedir onu merak ediyorum

CorsaC31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CorsaC31´isimli üyeden Alıntı
2 airbag
1 ön cam

geçmiş olsun

1 http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...zi-araclari-opel-corsa-c-airbag-orjinal/detay

2 Parça No : 161109
Parça Adı : CAM ÖN RENKLI COR.C
Fiyat (KDV Hariç) : 250.50 TL

3 http://www.opelburada.com/asp/group/56/Kaporta

sürücü hava yastıgını siteden biri satıyordu 300 tl ye kendisi momo direksiyon alıcakmış sanırım.ayrıca çalışıyomu yani parcası eksikmi bilmiyorum ondakininde
cam bi şekilde halledilir
ön tamponuda benim arac 2001 model ama ben bi üst model corsa c lerin tamponundan takmayı düşünüyorum makyajlı olandan.fiyatının parcacılarda 100 tl yi geçiceğini sanmıyorum artık bakıcaz vizelerim bitince arabayı adanaya götürücem

cyberjack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Benim aracım Corsa C ve beyaz kasa. Tamponlarda beyaz. Otoparkta aracın ön tamponun köşelerini başka araçlara vurmuşlar, çizik şeklinde boya dökülmüş. O kısımlara kendim boya atabilir miyim? Görüntüde çok sinirimi bozuyor. Sanayiye götürdüm komple boyamak istediler tamponu. Sprey boya ile falan rütıuş yapabilir miyim sice deneyen var mı?

Ya da Anadolu tarafında bu işleri yapabilecek, tavsiyeniz olan biri var mıdır?